SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Usi metalice Sibiu

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 12.10.2010 21:40
Buna,

Am terminat cu babyborn acuma caut o usa metalica de exterior de apartament ... daca stiti ceva firme care comercializeaza asa ceva lasati-mi va rog un mesaj.

Am vizitat pana acuma ambientul, baumaxul,obi , un magain de pe turnisorului nr. 144 , mihai viteazu 2 magazine de langa redal, si cam atat, daca mai aveti cunostinta de ceva magazine de profil lasati-mi un mesaj, am incercat sa caut pe goagal dar rezultatele nu au fost pe asteptarile mele.
User avatar
Posts: 679
Joined: 05.06.2007 18:35
Location: sibiu
PostPosted: 13.10.2010 08:56
mai era chiar pe semaforului, pe colt cu intrarea printre blocuri care duce spre biserica de langa tine
“Putini sunt cei care stiu, cat de putin ar trebui sa stie, ca sa stie, cat de putin stiu de fapt”
William Shakespeare

http://www.flickr.com/photos/34567649@N07/

http://www.patrimoniuromanesc.ro/

"Exista ceva mai greu de suportat decat frigul, foamea si intunericul, e rusinea fata de propria lasitate" Vasile Gogea, 20 decembrie 1989

Image
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 13.10.2010 08:57
da am fost si acolo ii aceasi firma cu cei de pe mihai viteazu
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 13.10.2010 11:01
ma da pretentzos mai esti :P

Da care-i baiu nu-ti plac niciunele sau caute preturi mai bune ? :)
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 13.10.2010 14:54
caut un pret mai bun si calitate nu usi de 2 bani :)

pana la urma am gasit una pe calea turnisorului cu izolare fonica si termica , inchidere in 5 puncte tabla de 0.7 si umplutura de vata de sticla la 560 :) ,mi-au facut su 5% discount ca am achitat pe loc.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 22.10.2010 15:31
Am facut ceea mai proasta alegere, firma de pe calea turnisorului nr 144 sunt foarte neseriosi. Am facut comanda pentru o usa pe data de 13 , usa ce trebuia livrata pe 20 , de atunci ma tot duc cu presu, pe 20 mi-au zis ca vine pe 21 pe 21 ca nu ca vine pe 22 ca usa ii la medias, azi imi zice ca defapt doar pe 23 poate sa vina cu ea si atunci sa o si monteze. M-ai rar atata neseriozitate, unde pui ca a trebuit sa sun eu sa ma interesez de starea comenzii ca pe ei ii durea la bascheti. Am sa fac si o sesizare la opc cu toate ca stiu ca va fi doar hartie igienica pentru ei, dar poate ii trage cineva de urechi. Unde mai pui ca d-soara la data la care am facut comanda imi intinde o factura fiscala pe care sa semnez de primire, asta in conditile in care eu nu primisem usa, daca a vazut ca i-am atras atentia a zis ca ii doar pentru avans, desi eu ii platisem integral produsul. :)

In concluzie: feritiva de firma RTR de pe Calea Turnisorului.

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron