SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

ce programe de file sharing folositi

Hai sa nu-i zicem dependenta dar... luati o foaie de hartie in fata si enumerati cateva activitati care le faceti fara calculator. Sunt cam putine nu?
Atunci hai sa vorbim despre calculatoare.
ce program de file sharing folositi

DC++
4
67%
Kazaa
1
17%
Emule
1
17%
iMesh
0
No votes
Overnet
0
No votes
 
Total votes : 6

User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 25.01.2004 14:31
Eu unu in ultimul timp ma dau cu DC++. Mi se pare o questie desteapta mai ales daca mai gasesti pe cineva din sibiu (eu unu am matz de la RDS).
Care ziceti voi ca sunt cele mai bune si de ce?
Am folosit mai mult timp kazaa dar multe din mp3-urile pe care le luam se dovedeau a fi stricate si .... am renuntat.
User avatar
Posts: 23
Joined: 20.01.2004 20:39
Location: Sibiu / Romania
PostPosted: 26.01.2004 20:54
Cica pe Kazaa ar fi filtre puse ptr MP3, dar chestia nu e oficiala ptr a nu strica imaginea. Cel mai multe servere filtrate sunt cele de SUA adik 80% din total.

Eu unul folosesc E-Mule. Cea mai faina chestie e "Check Fakes". Nu cred ca sunt singurul care a terminat un down de 3 zile shi a constatat ca nu e ce am vrut. E adevarat ca nu prea potzi sa-i opreshti pe cei ce fac donload de la tine, dar, daca nimeni nu ar face upload - de unde ai mai face download ???
Cu un X-800-PRO ... hmmm ... joci Half Life cel mai mishto.

Return to Calculatoare

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron