SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Hello to everyone

Poate ai plecat pentru o viata mai buna, poate pentru altceva spune-ne si noua cum e.. ai gasit ce ai cautat?
Sau poate ca vrem sa plecam de aici....
Ce ne face sa plecam in alte tari? Oare umbla cainii cu colaci in coada in tarile calde?
User avatar
Posts: 12
Joined: 30.07.2006 03:17
Location: SIBIU
PostPosted: 30.07.2006 05:35
Tin sa incep neaparat cu felicitari pentru cei care au avut ac, initiativa de a crea un site despre Sibiu care, dupa parerea mea, e mai aproape de omul de rand decat cel oficial(sibiu.ro).
Stiu de mai mult timp de acest site si mi-au placut intotdeauna pozele care le-am gasit aici insa de existenta unui forum am aflat abia acum cateva zile..........momentan sunt in State (apreciezi altfel bogatiile de acasa cand esti departe.......cladiri istorice, parcuri, istorie de secole, activ. culturale, oamenii, ....etc....sunt lucruri asupra carora banii nu mai primeaza - aici aproape tot e construit "saptamana trecuta") si mi-a fost dor de casa, asa am aflat si de forum. Am vrut sa mai vad cum evolueaza lucrarile in perspectiva lui 2007 si mi-a placut mult sa vad ca s-a schimbat din bine in si mai bine imaginea Sibiului (era si de asteptat cu asa primar......si mai asteptam si mai multe de la domnia sa :D ). abia astept sa-l vad pe viu.......
inca o data bravo pt. aceasta actiune....

ps: poate ar lua in considerare si municipalitatea posibilitatea unui upgrade la sibiu.ro dupa modelul ac, site (tinand cont ca tot e situl oficial)
SB - like no other, and proud of it...!
User avatar
Posts: 15
Joined: 29.06.2006 10:33
PostPosted: 30.07.2006 09:55
Hi there!

Posts: 1
Joined: 20.10.2006 13:02
PostPosted: 20.10.2006 13:11
Dancea wrote:Tin sa incep neaparat cu felicitari pentru cei care au avut ac, initiativa de a crea un site despre Sibiu care, dupa parerea mea, e mai aproape de omul de rand decat cel oficial(sibiu.ro).
Stiu de mai mult timp de acest site si mi-au placut intotdeauna pozele care le-am gasit aici insa de existenta unui forum am aflat abia acum cateva zile..........momentan sunt in State (apreciezi altfel bogatiile de acasa cand esti departe.......cladiri istorice, parcuri, istorie de secole, activ. culturale, oamenii, ....etc....sunt lucruri asupra carora banii nu mai primeaza - aici aproape tot e construit "saptamana trecuta") si mi-a fost dor de casa, asa am aflat si de forum. Am vrut sa mai vad cum evolueaza lucrarile in perspectiva lui 2007 si mi-a placut mult sa vad ca s-a schimbat din bine in si mai bine imaginea Sibiului (era si de asteptat cu asa primar......si mai asteptam si mai multe de la domnia sa :D ). abia astept sa-l vad pe viu.......
inca o data bravo pt. aceasta actiune....

ps: poate ar lua in considerare si municipalitatea posibilitatea unui upgrade la sibiu.ro dupa modelul ac, site (tinand cont ca tot e situl oficial)
User avatar
Posts: 11
Joined: 07.09.2007 09:30
PostPosted: 07.10.2007 15:29
hello all

Return to Sibian in tarile calde

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron