SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Informatii publicate pe site-ul www.sibiul.ro

Aici asteptam mesajele voastre in legatura cu eventualele probleme intalnite pe acest forum, tot aici va vom anunta despre fiecare modificare a forumului.
PostPosted: 19.08.2005 11:41
Numerele de telefon afisate pe site-ul http://www.sibiul.ro sunt incorecte. Incercati de exemplu numarul pentru Politia Sibiu, 220955 si o sa va raspunda...Agentia BRD Balcescu...

Cu siguranta nu este singurul numar neactualizat...care poate fi motivatia pentru a publica numere de telefon vechi...?
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 19.08.2005 20:22
Imi cer scuze ca mai sunt si informatii mai vechi pe site, eu incerc sa fac update la cat mai multe lucruri dar niciodata nu este timp pentru toate :( .
Cu ocazia asta am actualizat numerele de telefon din pagina cu Politia Sibiu.

In acest weekend o sa incerc sa actualizez toate numerele de telefon care sunt in paginile sitului.

... mersi pt critica :) ( sper sa nu se mai intample )
PostPosted: 20.08.2005 01:04
Tot respectul pentru promptitudine si pentru faptul ca opinia celor care viziteaza site-ul conteaza !

Poate ar fi o idee ca la pagina cu Politia Sibiu sa figureze si numerele de telefon de la Directia Pasapoarte, 208491, 2, 3, 4, 5, 6, dar asta este exclusiv decizia Site Admin.

Return to www.sibiul.ro/forum

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron