SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Viaduct Gara Mica

Pentru tot ce am vrea sa scriem pe forum despre Sibiu si nu se incadreaza la "Mi-as dori" sau "Asta nu", de acum avem acesta categorie
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 30.11.2012 22:06
Azi am vazut luminile aprinse pe viaduct, dar din pacate nu am avut nici o camera la mine, maine o sa imi fac putin timp sa fac cateva poze.

Probabil in cateva zile dupa ce marcheaza drumul vor da drumul traficului.
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 01.12.2012 15:23
Am trecut si eu azi pe acolo. Din cate am vazut doar partea care se vede dinspre giraroriul de pe Rusciorului are tutul montat. Din partea cealalta eu nu am vazut balustradele alea????
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 02.12.2012 15:27
Am facut acum cateva poze, intr-adevar balustrada care separa trotuarul de drum este montata doar pana la jumatatea podului, dar stalpii de iluminat sunt montati pana in capat.

Poze Viaductul "Gara Mica" / Cartierul Terezian
Image

Image

Image

Image
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 07.12.2012 19:58
Cica se deschide miercuri incepand cu ora 11.

http://www.turnulsfatului.ro/18173/au-s ... 11:00.html
Previous

Return to Zi de zi in Sibiu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron