SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Baieti...am nevoie de un sfat!

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 24.01.2011 22:55
tare :D .. long live google
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 26.01.2011 10:31
@iulian_m au si expozitie de mobila aici pe Teclu nu sti ?

Posts: 279
Joined: 15.05.2007 10:21
PostPosted: 26.01.2011 21:25
Nu au. Eu am vazut doar atelierul, amenajat in una din halele cladirii.
Exista o expozitie de mobila in zona, dar nu cred ca are legatura cu astia..... e a Casei Rusu si are intrarea pe str Abatorului
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 26.01.2011 23:40
de ei stiu i-am vizitat, nu cred ca exista magazin de mobila nevizitat in sibiu de aia am cerut aici un sfat... poate din intamplare am ratat ceva :)

Pana acuma am fost la: Casa rusu,OBI,Ambient,toate magazinele de pe 9 mai de la gara pana la Dragoner,magazinul de pe marginea Cibinului din apropiere de liceul Carol, magazinul de pe colt de la sensul giratoriu din turnisor, si magazinul din stanga sensului de pe calea turnisorului, Baumax, magazinul de pe vasile aaron de langa dispensar. Daca credeti ca am ratat vreunul scrietil aici :)

Am facut o schita cam cu ce imi doresc eu lungimea maxima ar fi 2.90m (asta incluzand aragazul de 50 cm). :)
Attachments
yu.png
(17.32 KiB) Not downloaded yet
Previous

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests