SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Sibiul vazut de mine :)

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 31.05.2011 22:22
SUPER TARE :)
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc

Posts: 39
Joined: 28.04.2011 09:23
PostPosted: 01.06.2011 07:29
GAS wrote:

Sibiul de dinainte de revolutie :D


Dragi mei acum m-am uitat atent la acest filmulet.Arata bine si atunci si vad ca era mai bine intretinut si vad ca era cam la fel.Nu se poate ca un oras sa arate numai un pik schimbat dupa 20 mie nu mi se pare logic.
Uite de exemplu:marcajele erau facute improspatate,parcul cetatii frumos cu banci cu cosuri de gunoi,nu am vazut in clip nicio groapa.Si nu am vazut ca acum asa case scorojite.Magazinul Dumbrava nu arata ca un HAN ieftin arata chiar mai bine.
Acum chiar ca dau dreptate celor care zice ca JOHANIS s-a ocupat chiar numai de PIATA MARE si de STRADA BALEA.
Eu zic sa iasa BOGDAN TRIFF este tanar si poate ne va face un oras de tineri. :D :lol:
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 01.06.2011 07:46
OFFTOPIC. Alehandro draga (fratele geaman a lu parizian) daca mai postezi odata doua mesaje consecutive in acelasi thread, cred ca o sa ma supar si o sa le sterg pe toate ...toate - toate. OK? Daca ai uitat sa mai spui cateva balarii, te rog foloseste butonul EDIT POST, butonul ala il vezi sup fiecare post pe care l-ai scris pe forum. Iti reamintesc ca si saptamana trecuta ti-am sters vreo 4.

PS. sa nu imi raspunzi cu REPLY, trimite-mi un mesaj privat.
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
Previous

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron