SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Intrebare pt cunoscatori despre inspectii tehnice periodice

Pentru ca suntem prinsi cu munca de zi cu zi sau cu orice alte activitati care practic ne mananca mai tot timpul liber, am zis ca aici am putea sa ne intalnim la un paharel....de vorba.

Posts: 5
Joined: 20.11.2006 12:47
PostPosted: 02.07.2008 11:16
Nu sunt foarte familiarizata cu tot ceea ce trebuie sa faci cand detii o masina... acum incep sa invat:) Si am aflat ca R.A.R nu este singurul loc in care as putea sa imi fac verificarea tehnica periodica. Intrebarea mea este stie cineva care anume sunt celelalte locuri din sibiu unde as putea sa merg? Pentru ca am aflat ca la R.A.R preturile sunt mai mari decat in restul locatiilor si exigentele sunt peste masura de mari (in cazul in care nu ai pile bune). Sper sa stie cineva. Va multumesc!

Posts: 77
Joined: 26.06.2008 10:51
Location: SIBIU
PostPosted: 02.07.2008 11:42
la R.A.R e cel mai bine sa-ti faci verificarea ptr ca lor nu le e frica de nimeni. Preturile sunt la fel cu mici diferente + sau -.
Ceilalti sunt speriati de RAR (de cand e online) si se uita la toate chichitzele din teama de a nu le retrage RAR-ul licenta si de aici si imposibilitatea de a da spaga sau daca exista asta trebuie sa fie consistenta.
Alte service-uri care mai fac ITP sunt: Tehnica Noua (vis a vis de Gara mica Atlassib), Emilian (nu stiu sigur daca au primit licenta era vorba din primavara), mai e unul in Cristian (mana-n mana cu RAR-ul dar spaga e cam mare)

Posts: 5
Joined: 20.11.2006 12:47
PostPosted: 02.07.2008 14:19
Multumesc de informatie. Intre timp am aflat ca si la Tursib se poate face, cu preturi la aproape jumatate decat la RAR. Respectiv la RAR costa 95 lei si la tursib 54. La Autoklass costa 65 de lei, iar l asigemo 70. Oriunde mergi se pare ca e mai ieftin decat la RAR. :)

Return to SSDD (same shit different day)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron