SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

programe blocate

Hai sa nu-i zicem dependenta dar... luati o foaie de hartie in fata si enumerati cateva activitati care le faceti fara calculator. Sunt cam putine nu?
Atunci hai sa vorbim despre calculatoare.

Posts: 1
Joined: 17.04.2013 10:23
PostPosted: 17.04.2013 10:31
Va salut ! Am un laptop Sony Vaio cu windows 7 home premium pus pe el si am o problema , va rog ajutati-ma daca puteti . De cateva zile mi-a expirat antivirusul , banuiesc ca de aici au inceput problemele . In timp ce descarcam un joc mi s-a blocat calculatorul . Nu pot sa mai intru in niciun program decat daca nu sunt conectat la net . Chiar si fara net , merge destul de greu . Am reusit sa pun un antivirus , dar degeaba , dupa scanare nu-mi apare niciun virus . Nu stiu ca sa-i fac . Cum il conectez la net se blocheaza orice program ( nici internet exporer nu-mi deschide ) .Am vrut sa intru in bios sa dau un recovery , dar nu stiu cum ( am incercat si cu esc. si cu F 8 ; 9 ;10 ;11 ;12 si nimic nu se intampla ) Daca ma poate ajuta cineva , va rog sa o faceti ca pentru incepatori , adica mai in detaliu , deoarece sun un amator in ale calculatoarelor . ( As dori , daca se poate , sa nu reinstalez windows-ul ) .Va multumesc !

Return to Calculatoare

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest