SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

filmul care merita sa fie vazut: filmul psiho

Trebuie sa fie un film care te-a impresionat sau poate unu care nu ti-a placut deloc. Hai sa vedem ce parere au si ceilalti despre el.
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 30.07.2009 09:20
Shine, un excelent film facut in `96 despre care se vorbeste in fiecare zi, caci este inspirat dintr-o poveste reala, din copilaria mizera, adolescenta de geniu si viata de zi cu zi a unui geniu care a clacat si a carui sanatate mintala este ... CITESTE IN CONTINUARE
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A

Posts: 4
Joined: 29.07.2010 21:22
PostPosted: 29.07.2010 21:27
shutter island. Un om cade in plasa celor care fac experimente pe acea insula

Posts: 12
Joined: 15.12.2010 13:31
PostPosted: 15.12.2010 13:44
gigel_cd wrote:ei bine, singurele filme care merita vazute cel putin de doua ori, sunt filmele psihologice.

in acest topic va voi plictisi cu filmele vazute de mine si pe care vi le recomand si voua. sic!

asadar, ultimul film vazut: the jacket

coloana sonora super de taiat vene: andy tubman - quiet inside si un cover dupa louis armstrong - we have all the time in the world.

nu o sa dau note sau stelutze. o sa zic doar daca e fain sau daca e de kk.

the jacket - a fost fain


mai nu stiu nu as putea sa ma uit la asa ceva mai mult imi plac filmele de actiune si sf-urile dar nu pot sa spun ca sunt proaste pentru ca regizarea e buna in the jacket si sunet bun e pefect dar nui genu meu
Previous

Return to Filme

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron