SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Speak/Tacerea 2004 720p subtitrat

Trebuie sa fie un film care te-a impresionat sau poate unu care nu ti-a placut deloc. Hai sa vedem ce parere au si ceilalti despre el.

Posts: 2048
Joined: 24.10.2006 14:53
PostPosted: 19.12.2014 23:13
1.


Speak/Tacerea 2004 720p subtitrat

La mine merge bine pe server 2 (la server 1, am observat, MegaVideo face figuri, poate ca ID al meu nu este acceptat, am observat-o sistematic pe MegaVideo, dar ptr. cei LOCO nu cred ca este o problema). L-am gasit pe mai multe pagini, dar flv nu mai vreau, tv al meu nu accepta flv nici de pe stick, insa aici (si pe alti serveri distribuitori) este mp4...cu asta se poate trai.

Vine de pe un server rusesc, se pare vk, si acolo este o smecherie unde aveti un y orizontal, NU este ca de obicei sharing/redistribuire, ci calitate, in rusa kacestvo/Kachestvo/КАЧЕСТВО...Daca faceti acolo klick pe calitatea 360p, deci direct pe, automat sare la 720p....


Nu prea am cuvinte...trebuie sa vedeti si sa mestecati singuri filmul...

imi pare rau ca pana acum am ignorat-o TOTAL si rauvoitor pe Kristen Stewart, am judecat-o numai dupa vampirii de trei ori bagati pe gat ....si dupa On the Road...mi se parea penibila...


Este MARE...

Sinopsis: copy paste de pe prezentarea filmului pe toate serverele, acceasi chestie :

Speak (2004) Tăcerea Film Online Subtitrat

Melinda Sordino (Kristen Stewart) este o adolescentă traumatizată din cauza unui băiat, Andy Evans (Eric Lively), care a violat-o la petrecerea prietenei ei cele mai bune, Rachele Bruin (Hallee Hirsh). Fiind complet traumatizată a sunat la poliţie şi Rachel a considerat-o trădătoare, astfel rupând orice legătură cu ea. Tânăra Melinda a intrat la liceu, iar fosta ei prietenă cea mai bună se împrietenise foarte mult cu Andy, cel care abuzase de ea la acea petrecere. Melinda nu are niciun prieten şi încearcă să se schimbe. În final îi spune lui Rachel despre viol de teamă să nu păţească la fel.

Durata: 89 min
Gen: Drama
Nota IMDb: 7.4
Regia: Jessica Sharzer
Scenariul: Laurie Halse Anderson, Jessica Sharzer
Actori: Kristen Stewart, Michael Angarano, Robert John Burke

(Este liber pentru orice vârsta, nu are nimic "expozitie-sexy-senzational", dar tocmai cei ce cauta asa ceva ar trebui neparat sa vada filmul, poate se gandesc mai mult la viata lor si a altora)...

.NU PLICTISESTE...(si eu stiu ce inseamna plictiseala in toate felurile)

greseala Tcerea in loc de Tacerea in LINK este inerenta, asa ajungeti la film, nu corectati.


Speak/Tacerea 2004 720p subtitrat

http://xo.ro/filme-online/Speak-Tcerea-2004-3325




Georg Schoenpflug von Gambsenberg

Return to Filme

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron