SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

VRAJEALA 3D

Trebuie sa fie un film care te-a impresionat sau poate unu care nu ti-a placut deloc. Hai sa vedem ce parere au si ceilalti despre el.

Posts: 73
Joined: 14.10.2006 13:11
PostPosted: 22.02.2010 08:51
Daca nu ati reusit sa ajungeti la cinematograful 3D din mall nu e nici o problema. Oricum nu aveti ce vedea. Eu am mers din curiozitate si am fost total dezamagit. Costul unui bilet este 20 lei ceea ce este foarte mult pentru ceea ce primesti in schimb. Si in continuare o sa va spun si ceea ce primiti in schimb : o pereche de ochelari care va deranjeaza pe toata durata filmului si va da dureri de ochi si de cap, un ecran mic si un sunet de toata jena, un film prost ( Destinatie finala 4 - in fine , nu pentru film am fost..., dar era o constatare). In plus de asta calitatea imaginii scade uluitor vazuta prin acei ochelari : imaginea se intuneca si culorile devin sterse, rosul devine aprins si tremura. Saptamana viitoare o sa plec in Germania si sper sa-mi fac timp sa ajung la cinematograful IMAX cu cel mai mare ecran din lume. Sper ca atunci o sa vad in sfarsit un film in adevaratul cuvant 3D. Pana atunci va doresc vizionare placuta dar nu la cinema 3D din MALL.
Astept si alte comentarii referitoare la subiect.

Posts: 101
Joined: 15.06.2006 10:33
PostPosted: 22.02.2010 13:32
si eu am fost la cinematograful din mall.tot 20de lei biletul si sincer am fost la fel de dezamagit.se vedea foarte prost,imaginea intunecata si ochelarii aia tot flashuri faceau.de durut ochii nu m-au durut da la banii aia nu se merita.mi-am comandat de pe net ochelari 3d cu rama de carton si sincer se vede mai bine cu ei decat cu aia de la mall.se aude ca vor sa faca cinema multiplex tot pe la selimbar

Posts: 10
Joined: 14.03.2010 10:32
PostPosted: 14.03.2010 18:19
Pai ce ai crezut ca o sa fie la 3D la ce te asteptai , sa iasa Pamela Anderson din ecran sa o prinzi de cur? :popcorn:
User avatar
Posts: 593
Joined: 30.01.2004 10:43
PostPosted: 30.05.2010 19:42
am fost eu la 3D in bucuresti, merita
TOT IO!!!
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 31.05.2010 09:05
Radu_80 wrote:si eu am fost la cinematograful din mall.tot 20de lei biletul si sincer am fost la fel de dezamagit.se vedea foarte prost,imaginea intunecata si ochelarii aia tot flashuri faceau.de durut ochii nu m-au durut da la banii aia nu se merita.mi-am comandat de pe net ochelari 3d cu rama de carton si sincer se vede mai bine cu ei decat cu aia de la mall.se aude ca vor sa faca cinema multiplex tot pe la selimbar


Ochelarii aia asa trebuie sa faca flashuri pentru a produce efectul de 3D insa ce au astia in mall-ul din Sibiu ii de foarta proasta calitate. Sper ca in 2-3 luni sa puteti vedea ce inseamna adevaratul 3D in Carrefour Sibiu :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SJ8vtGK03UU&hd=1[/youtube]
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 01.06.2010 05:22
cu ce ocazie???
se deshide in carrefour un alt cinematograf 3d???
stii cumva ce franciza?
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 01.06.2010 08:32
nu luci, se vor aduce plasme full hd 3d de la panasonic si se vor face niste demonstratii din cate am auzit. Pt un multiplex in cadrul shopping city au existat planuri dar criza ii cam tine in loc

Return to Filme

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests