SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Toxic

Trebuie sa fie un film care te-a impresionat sau poate unu care nu ti-a placut deloc. Hai sa vedem ce parere au si ceilalti despre el.

Posts: 1
Joined: 09.10.2012 12:32
PostPosted: 09.10.2012 12:35
Hey hey! A vazut cineva filmul Toxic pana acum? A fost o avanpremiera anul trecut, dar numai pt presa si am tot asteptat sa apara pe undeva. Pentru doritori: il difuzeaza la festivalul Astra de la Sibiu pe 18 octombrie.

Posts: 2
Joined: 12.10.2012 09:03
PostPosted: 12.10.2012 09:10
aici se poate viziona trailer-ul http://www.youtube.com/watch?v=M-ZwkFHq1oE

Filmul Toxic are in vedere nu numai alimentele considerate a fi junk food ci si factorii nocivi ai alimentelor pe care ii consumam cu incredere zi de zi, fara sa ne intrebam de modul in care acestea fost produse. Cred ca este o campanie de educare si constientizare de mare potential. Din cate am inteles pretul biletului este de 5 lei, si premiera va avea loc la sala Marshall pe 18 Octrombrie, ora 19:00. Pentr un asemenea pret, se merita sa inveti lucruri noi despre posibilele pericole asupra organismului.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 12.10.2012 23:30
Offtopic: Am o intrebare pentru individul care sta in spatele conturilor feminine care de regula nu au mai mult de 8 postari pe acest forum si care continua sa creeze noi conturi de ceva vreme si sa-si raspunda la posturi. Frate/Soro ai consultat un psihiatru? Daca nu, atunci recomandarea mea ar fi sa deschizi un nou topic pe tema asta si sa ne impartasesti din sedintele petrecute pe acolo :)

Return to Filme

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron