SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

I-am vazut!!!!

Toti avem preferinte muzicale, unii asculta dance, altii rap sau rnb altii manele. Care crezi ca sunt cele mai bune piese ale momentului?
User avatar
Posts: 133
Joined: 25.03.2005 17:56
Location: Ergolding (Landshut) Germania
PostPosted: 22.05.2009 01:29
Piscati-maaaaa!!!! Chiar si acum, dupa aproape o saptamana, nu mi-am revenit complet!!!! Anume am fost uichendu trecut la München pe stadionul olimpic la AC/DC! Acu' tre sa-i citez pe mitici: belea mare, fratilor!Au fost pe stadion nu mai putin de 70000 de suflete! Jur ca nu am mai vazut atata popor strans laolalta...Da' s-o meritat din plin! AC/DC au fost extraordinari! Criticii spun ca mai buni ca niciodata si eu spun ca dreptate au! Angus a bagat un solo de fro10 min. pe o mica scena-rampa amenajata mai spre mijlocul stadionului, pe o ploaie torentiala...da nu-i pasa! Brian a aparut la "Hell Bells" atarnat de limba unui clopot urias, Angus a bagat si un numar de strip-tease, bineinteles pana la short pe care scria mare AC/DC....ce mai?...nebunie curata!!! Poate daca ne revedem la vara va povestesc de-a-fir-a-par tot!

Acum incerc sa bag si ceva chipuri...

Nu mere...nu-i bai, altadata! :devil02: :chitarist:
Last edited by Gyzmoman on 22.05.2009 22:40, edited 1 time in total.
Homo Homini Lupus...
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 22.05.2009 07:17
Ce faainnnn...Las ca noi bagam o Tristania la Artmania ...
We will always be so much more human than we wish to be...

Posts: 36
Joined: 12.06.2012 06:39
PostPosted: 11.07.2012 17:53
AC/DC sunt si vor ramane mult timp favoritii mei.. Creaza o atmosfera senzationala la fiecare concert.

Return to Muzica

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron