SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Unde gasesc in Sibiu... ?

Toti avem preferinte muzicale, unii asculta dance, altii rap sau rnb altii manele. Care crezi ca sunt cele mai bune piese ale momentului?
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 07.01.2010 18:13
Cine ma poate indruma spre un loc unde pot gasi albumele astea de cumparat:

Lady Gaga - The fame
Rammstein - Liebe ist für alle da
Madonna - Celebration

?

Asta cat mai urgent.
:)

Va rog da-ti-mi idicatii daca ati vazut undeva aceste albume de vanzare :)
User avatar
Posts: 29
Joined: 17.02.2009 13:55
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 07.01.2010 20:41
Astea mai noi, le poti gasi (de obicei, dar cu intarziere cateodata - din cauza distributiei) la Real, Shopping City, Diverta (Piata Mare) Sau cel mai repede, le poti comanda si de pe net, orignale, sigilate, daca nu gasesti. Cauti pe google, gasesti, a doua zi le primesti.

Bafta!
Planeta e casa mea.
Viața e un dar de sus până la apus...
Viată merită trăită și merită să încerci s-o faci (mai) frumoasă!
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 07.01.2010 23:55
Lucrez in Carrefour , acolo am gasit doar Lady Gaga, Rammstein nici vorba, la diverta la fel doar Lady Gaga, chestia ii ca le vreau cat mai repede si nu sunt dispus sa platesc curierate pe langa pretul albumului :) , ramane sa dau o fuga pana in media galaxy maine daca am timp... daca are careva drum si timp prin zona tipografiei de pe alba iulia il rog mult sa arunce o privire si acolo si sa-mi zica daca a gasit ceva.
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 08.01.2010 15:49
hmmm in carefour parca nici nu-mi vine in minte unde e raionul de muzica .. in real la fel. La vecinii MediaGlaxy ai fost? ca acolo din cate imi amintesc parca am vazut cel mai mare raion de muzica.
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 14
Joined: 05.09.2008 16:51
PostPosted: 13.01.2010 17:20
rammstein aici --> http://www.metalhead.ro/shop/Cumpara-Ra ... 6-l-1.html (Platesti online cu cardul si in maxim 3 zile lucratoare de la confirmarea comenzii produsele iti ajung acasa.)

Return to Muzica

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron