SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Sibiul in The Globe and Mail editia 23Nov2006

Poate ai plecat pentru o viata mai buna, poate pentru altceva spune-ne si noua cum e.. ai gasit ce ai cautat?
Sau poate ca vrem sa plecam de aici....
Ce ne face sa plecam in alte tari? Oare umbla cainii cu colaci in coada in tarile calde?
User avatar
Posts: 125
Joined: 25.10.2006 06:52
Location: Toronto
PostPosted: 23.11.2006 23:36
M-am tot gandit unde sa postez chestia asta sper ca nu am "amestecat-o" prea tare...
Deschid astazi ziarul ... rasfoiesc...toate ziarele sunt pline de subiectul arestarii unui spion rus in Montreal...si surpriza :shock: alaturi de articolul de azi din The Globe and Mail care vorbeste despre spionul rus...O POZA DIN SIBIU !!!
cica asazisul spion a calatorit prin Europa de est si are un site cu fotografii iar dintre ele a fost aleasa cea cu SB ... cred ca acronimul CIA a fost hotarator :lol:

Ca sa vezi cum afla lumea de Sibiu si de Romania :scratchchin:
Attachments
TheGlobeandMail23nov06.JPG
Scan ziar
TheGlobeandMail23nov06.JPG (181.41 KiB) Viewed 7536 times
User avatar
Posts: 44
Joined: 24.07.2006 20:18
Location: Toronto - Canada
PostPosted: 24.11.2006 23:33
Asta este ce sa ii faci. Eu nu am prins sa vad poza dar adevarul este ca nici nu prea citesc The Globe and Mail. Fain ar fi sa am timp de asa ceva. Mai citesc in fuga Metro.

Posts: 24
Joined: 24.05.2004 21:21
PostPosted: 25.11.2006 11:46
bine ca nu au zis ca l'au prins la filiala celebrei CIA americane....cine stie ce tara ne mai cauta in coarne:)

Return to Sibian in tarile calde

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron