SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Castigatorii din luna Aprilie

In fiecare luna iti dam 2 conturi de internet RDS LINK oferite RDS .
Aici vei gasi regulamentul concursului si numele castigatorilor.
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 22.04.2004 07:04
Azi am ales castigatorii concursului din luna aprilie ce-i drept ca a fost o mica intarziere :oops: de cateva zile ... dar stitzi si voi vorba romanului Mai bine mai tarziu decat prea tarziu . :lol:

Castigatorii sunt :
Eugen Moisescu
Claudiu Hadarean

IMPORTANT !!!

Azi m-am uitat de curios la traficul generat pe fiecare din conturile castigate luna trecuta, si spre surprinderea mea unul dintre conturi nu a fost folosit deloc :evil: , cred ca nici macar o conectare nu s-a facut in perioada 20 Martie - 22 Aprilie :( . Nu inteleg de ce acea persoana nu a folosit contul dar sper ca viitorii castigatori , care nu o sa foloseasca contul sa-mi trimita un mesaj sa stiu si eu asta, in felul acesta pot da contul altei persoane care s-a inscris la concurs si care s-ar bucura de o conexiune la NET mai buna .

that's all folks

see ya
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 23.04.2004 06:04
Ieri cand am trimis emailurile catre castigatorii la concurs am primit un email cu o eroare de la serverul @post.ro .
The original message was received at Thu, 22 Apr 2004 09:27:10 +0300
from spamfilter-eth1.post.ro [192.168.4.1]

----- The following addresses had permanent fatal errors -----
|/usr/local/post/catchmsg
(reason: 1)
(expanded from: <xxxxxxxxxx@post.ro>)

----- Transcript of session follows -----
554 5.3.0 unknown mailer error 1

Prima data m-am gandit ca sunt bagat cumva in lista de SPAM si am incercat sa trimit si de pe @yahoo.com , si de pe yahoo am primit acelasi mesaj :evil: . M-am logat pe adresa mea de pe @post.ro sa vad daca de acolo merge ( adresa asta mi-am facut-o tot din cauza asta ... pt ca nu am reusit sa trimit de pe alte adrese ) , am trimis un email pe adresa lui Claudiu Haradean si cica totul a fost OK .

Dupa toata invarteala asta le-am trimis un email celor de la post.ro pe adresa info@post.ro , adresa care este pt Intrebari si sugestii dupa cum scrie pe site. De ieri dimineata pana azi nu am primit nici un raspuns :(

-> Parerea mea este ca serviciile @post.ro sunt de toata jena :mallet:

Acum astept un mesaj de la Claudiu Haradean, sunt tare curios daca a primit email-ul ... :scratchchin:

Return to Concurs @sibiul.ro & RDS

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron