SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Greseli pe www.sibiul.ro

www.sibiul.ro s-a nascut nu pentru ca Sibiul nu ar fi avut site-uri de prezentare pe net. S-a nascut pentru ca noi am zis ca putem sa facem ceva mai bun, ca putem sa punem pe net tot ce ne-am dori noi sa gasim despre orasul nostru.
Aici vrem sa ne spui tu ce ai vrea sa gasesti pe site, ce crezi ca ii lipseste...ce iti place si mai ales ce nu iti place.

User avatar
Posts: 32
Joined: 20.09.2007 15:51
PostPosted: 28.08.2009 18:43
Salut, Ovi

N-am reusit sa gasesc o adresa de email prin care sa comunic cu tine, asa ca apelez la forum doar pentru o mica observatie: titlurile ultimelor stiri din ziua de 28 august sint decalate fata de continutul lor (pisicutele, Brazilia, Vointa, etc). De ex, dai click pe Brazilia si citesti despre pisicute. Sau sa fie o stire cu ... subinteles ?! :girl:

Si daca tot veni vorba: nu ar fi bine sa fie o adresa de email a administratorului websiteului, undeva mic, pe fiecare pagina ?!
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 29.08.2009 07:56
Salut
iti raspund eu in locul lui ovi pentru ca se vede ca am citit postul tau inaintea lui.
Iti multumesc in primul rand pentru sesizare (se datoreaza unui nou sistem de preluare a stirilor, care din cate se pare mai are cateva mici lucruri de pus la punct) , nu sunt stiri cu subinteles, purs si simplu automatismul sitemului a dat rateuri.
Cat despre datele de contact , ele sunt pe fiecare pagina a siteului (nu si a forumului) in partea de sus pe banda dreapta (ai sibiu home, dupa care pe oricare din cuvintele din acea banda dai click te duce la pagina noastra de contact, adresa telefoane etc).
Multumesc oricum pentru sesizare (vorbesc aici si in numele lui ovi)
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.

Return to www.sibiul.ro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron