SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Ar fi bine...

www.sibiul.ro s-a nascut nu pentru ca Sibiul nu ar fi avut site-uri de prezentare pe net. S-a nascut pentru ca noi am zis ca putem sa facem ceva mai bun, ca putem sa punem pe net tot ce ne-am dori noi sa gasim despre orasul nostru.
Aici vrem sa ne spui tu ce ai vrea sa gasesti pe site, ce crezi ca ii lipseste...ce iti place si mai ales ce nu iti place.


Posts: 3
Joined: 07.02.2004 19:49
Location: Sibiu
PostPosted: 07.02.2004 20:52
Mi-ar placea sa gasesc pe site un orar al tuturor autobuzelor din Sibiu...orele la care ajung in statii sau macar la ce frecventa pe ora. Mi s-a intamplat de multe ori sa astept un autobuz zeci de minute pentru ca nu era in apropiere nici un chiosc de bilete de la care sa cer informatii. Adevarul e ca transportul in comun in Sibiu lasa de dorit...dar asta e alt subiect...
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 07.02.2004 22:17
cum se spune pe la noi.
Lucram la un traseu al autobuzelor si troleibuzelor , [incercam sa facem si niste mici harti pentru ca sibienii sa poata vedea orientativ si unde sunt statiile], care speram sa fie up in curand.
Speram ca va fi util .

Return to www.sibiul.ro

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron