SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Publicitate online pe forum sibiul.ro

Aici asteptam mesajele voastre in legatura cu eventualele probleme intalnite pe acest forum, tot aici va vom anunta despre fiecare modificare a forumului.

Posts: 344
Joined: 18.03.2007 18:12
Location: Romania
PostPosted: 19.03.2008 09:34
Cat se castiga cu acest forum, din publicitatea online. Am vazut ca aveti reclame Google?

Se castiga ceva consistent cu reclamele, sau nu?
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 19.03.2008 11:28
Vrei sati deschizi forum? :)) Nus in cunostinta de cauza in ceea ce priveste sibiul.ro , dar cred k nui vb d castig ci de reclama reciproca, iar reclama cu google .... sa fim seriosi o gasesti p toate gardurile si ajuta la ridicarea siteului in lista de siteuri cand dai tu in search google sibiul :)
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 19.03.2008 12:47
pai din experienta mea pot sa iti spun ca daca iti faci un forum doar ca sa castigi din reclamele de la google .... cam mori de foame. Depinde cati vizitatori o sa ai dar ca sa castigi ceva cu un forum in limba romana tre sa ai un min 10.000 de vizitatori pe zi (unici) daca nu ai asa ceva faci un ban de buzunar (daca il faci)
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.

Return to www.sibiul.ro/forum

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron