Page 1 of 1

urare

PostPosted: 14.04.2008 11:13
by jfalamas
Paste Fericit,bine si sanatate la toata lumea!!! :wave:

Re: urare

PostPosted: 23.04.2011 17:48
by GAS
~ Paste fericit tuturor forumistilor ~ ! Atentie la excese !

Re: urare

PostPosted: 23.04.2011 19:16
by parizian
HRISTOS A INVIAT! UN INGER ALB PE O LALEA VA TRECE AZI PRIN CASA TA SI ITI VA SPUNE BLAND ! PASTE FERICIT!

LUMINA INVIERII SA VA CALAUZEASCA PRETUTINDENI TOATA VIATA! CU DRAG PARIZIAN :D :P :wink:

Re: urare

PostPosted: 23.04.2011 20:18
by GAS
pam pam...