SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Tudor X , traiasca!

Ne-am gandit ca daca tot vedem cand sunt sarbatoriti pe forum sibienii nostri sa facem un topic unde am putea sa-i si felicitam. Asadar daca vrei sa transmiti cuiva toate cele bune aici e locul unde esti invitat sa o faci.
User avatar
Posts: 368
Joined: 24.10.2006 20:39
Location: sibiu
PostPosted: 16.07.2009 12:39
acum doar nu era sa va ademenesc cu rahat doar pentru a primi cinste... la cati membri sunt pe forumul asta ar fi trebuit sa-mi schimb sala cu una mai mare :) pe cei mai multi dintre voi nu va cunosc fata-in-fata dar simt ca va cunosc mai bine de pe forum :) asa ca, foarte sincer acum, v-as fi chemat pe multi dintre voi la nunta daca nu ar fi paruta trasa de par invitatia ... dar va mai pot chema daca primesc semnale ca ati vrea ... ca inca nici la prieteni nu am reusit sa dam invitatii la toti :)

p.s. dreamwind a fost complice la http://www.cravatamea.com asa ca-i multumesc public inclusiv ptr faptul ca a tinut "secret" atata timp :)
Previous

Return to Urãri si Felicitãri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron