sa respiri sanatoasa multi ani de acu inainte ':banana:'
Posted: 11.11.2008 08:36
by GAS
La multi ani
Posted: 11.11.2008 09:51
by dreamwind55
la multi aniiii !
Posted: 11.11.2008 11:34
by hihi
heppiiiiiiiiiii birsday!!!!!! te puuuuuuuuup
Posted: 11.11.2008 12:37
by breathe_me
multumesc!!! belly dance?? )
by the way, hihi tii minte cand nu imi aminteam cu ce nick m-am iregistrat de muuult? ca sa nu-mi fac unul nou na..cu ocazia asta, tocmai am aflat girl-phenomenon, raluca dum dum!! ntz ntz !
multumesc la toti inca o data!
Posted: 30.11.2008 22:40
by ady
prima data sa-mi fie rusine, apoi sa-mi mai fie o data. nu stiu de ce n-am mai intrat de mult la sectiunea asta. LA MULTI ANI si din partea mea cu o "mica" intarziere