Page 1 of 1

LA MULTI ANI breathe_me

PostPosted: 11.11.2008 08:32
by snip3r
sa respiri sanatoasa multi ani de acu inainte ':banana:'

PostPosted: 11.11.2008 08:36
by GAS
La multi ani :)


PostPosted: 11.11.2008 09:51
by dreamwind55
la multi aniiii !

PostPosted: 11.11.2008 11:34
by hihi
heppiiiiiiiiiii birsday!!!!!! te puuuuuuuuup

PostPosted: 11.11.2008 12:37
by breathe_me
multumesc!!! :beer:
belly dance?? :))

by the way, hihi tii minte cand nu imi aminteam cu ce nick m-am iregistrat de muuult? ca sa nu-mi fac unul nou
na..cu ocazia asta, tocmai am aflat
girl-phenomenon, raluca dum dum!!
ntz ntz !

multumesc la toti inca o data!

PostPosted: 30.11.2008 22:40
by ady
prima data sa-mi fie rusine, apoi sa-mi mai fie o data. nu stiu de ce n-am mai intrat de mult la sectiunea asta. LA MULTI ANI si din partea mea cu o "mica" intarziere ;)