SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

ARTMANIA 2007

Discutii legate de proiectele pentru Sibiu Capitala Culturala Europeana 2007
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 17.06.2007 08:50
Dada, ieri a fost super. Poate sunt subiectiva, pentru ca a fost muzica mai pe gustul meu. Within Temptation, intr-adevar un show cu de toate, decor, lumini, efecte speciale, tipa fara bocanci.... The Gathering-yummi.
De ce vedetele straine sunt atat de dragute iar pseudo-vedetele romanesti au un pai bine introdus undeva?

Cu felicitarile pentru organizatori vor fi mai retinuta, foarte retinuta. Sa vedem diseara cum va fi.
We will always be so much more human than we wish to be...
User avatar
Posts: 64
Joined: 01.12.2006 13:30
Location: Sibiu
PostPosted: 17.06.2007 14:57
sa urmariti in seara asta after forever, dupa parerea mea o alta formatie excelenta de metal, desi e cam dura, Merita! poate puneti si niste filmari pe forum ca nu stiu daca ajung azi mai repede de 22 in piata...si e una din formatiile mele preferate!

Distractie maxima!
semnatura !
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 18.06.2007 09:07
A fost frumos. Nu ii dau originalitatea afara din casa, dar un show bun care a salvat seara. Desi si Luna Amara a fost super. De ce strainii se dau peste cap sa faca spectacol, si romanii nostrii dau din cap in fata miocrofonului balacindu-se in uralele admirative ale puberilor dezorientati? NU vreau sa atac pe nimeni, dar ieri a fost din nou seara copiilor la TVR.
We will always be so much more human than we wish to be...
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 18.06.2007 23:58
Artmania este un festival cu iz nonconformist; cine a vrut sa auda bine - a auzit bine; cine a vrut sa vada - a vazut; cine a vrut sa se imbete - asa a facut; cine s-a distrat - s-a distrat; si restul...

La anul poate se renunta la vedetele de carton!
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
Previous

Return to Sibiu Capitala Culturala Europeana 2007

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron