SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Au inceput inscrierile pt Summer Jobs in SUA 2009pt studenti

Pentru tot ce am vrea sa scriem pe forum despre Sibiu si nu se incadreaza la "Mi-as dori" sau "Asta nu", de acum avem acesta categorie

Posts: 3
Joined: 15.10.2008 09:27
PostPosted: 15.10.2008 09:58
Inscrie-te acum si iti poti alege singur job-ul, angajatorul, locatia unde vei lucra in State etc dintr-o vasta baza de date.
Cei interesati de o experienta unica in SUA, sunt rugati sa trimita un e-mail la gratiela@com-invest.org sau sa sune la 0369408934/0743639002.

Posts: 2048
Joined: 24.10.2006 14:53
PostPosted: 15.10.2008 11:55
Com Invest wrote:Inscrie-te acum si iti poti alege singur job-ul, angajatorul, locatia unde vei lucra in State etc dintr-o vasta baza de date.
Cei interesati de o experienta unica in SUA, sunt rugati sa trimita un e-mail la gratiela@com-invest.org sau sa sune la 0369408934/0743639002.


1.Nu inteleg de ce va prezentati reclama aici la Sibiu Zi-de-Zi...aici e vorba de cotidianul local...
2.Locul reclamei este eventual la Pagini Web...

3.Daca nu va puteti orienta nici macar aici in acest Site..sa va gasiti locul potrivit..ce incredere pot avea in COMPETENTA D-Voastra?
Si daca totusi stiti si plasati topicul cu intentie aici..atunci banuiesc premeditare si tendinta de a insela..deci nu am incredere...

4.Pentru reclama se plateste...deci puteti , cum spunea @Gas altundeva si altcuiva... sa va prezentati la Casieria Webmaster-ului...pentru ca....Domnul meu..propagator al recrutarii de IOBAGI pentru America cea cu MILIOANE DE SOMERI.. prin FIRME INTERMEDIARE...stiti si Dumneavoastra..TOTUL SE PLATESTE...pana si Ignoranta..sau Impertinenta...

Georg Schoenpflug von Gambsenberg, Ulm/Söflingen, Deutschland

Posts: 3
Joined: 15.10.2008 09:27
PostPosted: 15.10.2008 12:20
"Am ajuns ieri la ora 04:00 la Woodloch, it's great here, nu au fost niciun fel de probleme la check in sau la vama, ne-am cazat, maine dimineata incepe lucrul efectiv, totul e ok, am vb cu angajatorul...
Va multumim ptr tot,..."

Marturia aplicantilor nostrii confirma serviciile de calitate oferite de Com Invest!
User avatar
Posts: 1035
Joined: 13.05.2007 16:45
Location: Sibiu
PostPosted: 15.10.2008 14:25
Herr Georg, mi se pare foarte nerespectuos tonul pe care il folositi. Singurii care trebuiau eventual sa zica ceva de o eventuala plata, sunt "stapanii" site-ului.
Iar in al doilea rand, mi se pare o idee buna ca isi prezinta oferta de lucru ptr studenti in USA...chiar as dori mai multe detalii., gen: perioade, zone, domenii, durata
ma abtin....sau nu....

Posts: 2048
Joined: 24.10.2006 14:53
PostPosted: 15.10.2008 14:32
hihi wrote:Herr Georg, mi se pare foarte nerespectuos tonul pe care il folositi. Singurii care trebuiau eventual sa zica ceva de o eventuala plata, sunt "stapanii" site-ului.
Iar in al doilea rand, mi se pare o idee buna ca isi prezinta oferta de lucru ptr studenti in USA...chiar as dori mai multe detalii., gen: perioade, zone, domenii, durata



pardon...

pai sa va ajut...da un nr luuung de telefon... nu stiu cat cere firma ptr minutul de convorbire...deci nu taxele obisnuite de telefon...
dar mai da si o adresa de email...la care puteti intreba direct...

sa va ajut memoria si sa ajut reclamei de aici sa capete KLICKURI... cat mai multe...
gratiela@com-invest.org

puteti sa-i emailati...
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 15.10.2008 19:19
hihi sa stii ca nu e deloc nerespectuos tonul, si chiar vreau sa ii multumesc. Nerespectuos si chiar nesimtit cred ca este faptul ca pentru a-si face reclama anumite firme sau persoane nu dau 2 lei pe munca altora (a noastra in cazul de fata), pentru ca daca ar fi avut mai mult bun simt si respect nu ar fi postat aici anuntul. Dar pentru ca probabil au vazut ca aceasta categorie e mai vizitata decat cea in care erau indreptatiti sa isi faca reclama au decis ca regulile forumului nu se aplica pentru toata lumea (in nici un caz pentru ei).
subiectul va fi inchis dupa postul meu
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.

Return to Zi de zi in Sibiu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron