SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Noile blocuri rezidentiale. Se poate locui adecvat?

Pentru tot ce am vrea sa scriem pe forum despre Sibiu si nu se incadreaza la "Mi-as dori" sau "Asta nu", de acum avem acesta categorie

Posts: 1
Joined: 04.12.2015 07:12
PostPosted: 04.12.2015 07:34
Va salut cu drag stimabile / stimabili sibieni ! Sondand prin forumuri, nu am gasit referiri exacte si pe deplin multumitoare din punct de vedere cantitativ cu privire la blocurile din noile cartiere rezidentiale ale Sibiului sau Selimbarului.
In anunturi toate arata superb ! Sunt noi, moderne, ieftine ! Insa.... va intreb pe voi (pt ca probabil ati ghicit deja, eu nu-s sibian, dar ma voi muta in curand printre voi)... care e de fapt realitatea ? Rog sa postati in deplina cunostinta de cauza, eventual sunt bine venite parerile celor care locuiesc efectiv in aceastea. Ce probleme ati intampinat, ce alte recomandari puteti da etc.
Pe mine ma intereseaza un apartament bine construit, dar cat mai linistit cu putinta, atat ca zona de amplasare, dar mai ales in ceea ce priveste vecinii si calitatea acestora.... Cred ca m-am exprimat corect ... :)

Va multumesc !

Return to Zi de zi in Sibiu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests