SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Partia de ski Trecatoarea Lupilor din Gura Raului

Pentru tot ce am vrea sa scriem pe forum despre Sibiu si nu se incadreaza la "Mi-as dori" sau "Asta nu", de acum avem acesta categorie
User avatar
Posts: 18
Joined: 06.12.2010 11:02
Location: sibiu
PostPosted: 03.01.2011 17:31
POza ca poza dar ai avut mult de urcat pana acolo :)) Chiar te-ai straduit. :))))))
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 03.01.2011 18:20
Chucky wrote:POza ca poza dar ai avut mult de urcat pana acolo :)) Chiar te-ai straduit. :))))))


Asa e :) multi cred ca ai nevoie doar de aparat mare ca sa faci poze mai bune. Nu am mai spus cat m-am chinuit printre spini sa ajung mai sus, era plin de tufe cu spini in zona aia, anu trecut cand am urcat, cred ca am luato mai pe ocolite, ca parca nu erau asa multi spini. Oricum, nu este nici o carare in zona aia, the only way is the hard way :)
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc

Posts: 5
Joined: 21.12.2010 15:13
PostPosted: 06.01.2011 00:42
"daca ai cu ce"...nu se referea la aparatul foto...pt k poza aceea o poti face si cu un aparat foto obisnuit. M-am referit la modul in care "ovisopa" surprinde anumite cadre si in alte locatii...e ceva ce trebuie sa ai in sange si sa iti placa sa faci acest lucru...cunosc multi cu "aparate foto mari" care habar nu au de arta fotografiatului...
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 16.01.2011 19:50
dupa ploaia de ieri din gura raului.. si Sibiu , nu credeam ca azi se mai poate tine un concurs de ski pe partia Trecatoarea Lupilor , dar culmea !!!! azi s-a schiat bine mersi pe partie :))

Bravo dane .. si restul echipei de la Trecatoarea Lupilor.

Mai tarziu o sa pun cateva poze de la concursul de ski.
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
Previous

Return to Zi de zi in Sibiu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron