SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Ce va place si ce nu va place in Sibiu?

Pentru tot ce am vrea sa scriem pe forum despre Sibiu si nu se incadreaza la "Mi-as dori" sau "Asta nu", de acum avem acesta categorie

Posts: 1
Joined: 26.09.2011 07:59
PostPosted: 26.09.2011 08:45
Buna ziua

Am vizitat de cateva ori centrul vechi al Sibiului si mi-a placut.

De fiecare data cand am ajuns acolo m-am gandit ca ce pacat ca Bucurestiul n-a fost asa norocos, centrul vechi al Bucurestiului arata ca dupa razboi desi de vreo 2 ani s-au deschis o multime de terase, restaurante si cateva magazine, cladirile vechi se degradeaza pe zi ce trece si nimeni nu face nimic (cica nu sunt bani :)) ) .

Pe de alta parte sunt tare curioasa ce cred sibienii despre orasul lor, ce le place si ce nu le place in Sibiu. Ce ar dori sa se schimbe si ce nu? Ar dori sa traiasca in alt oras decat Sibiu?

O zi buna
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 26.09.2011 19:20
o fi nevoie de bani multi , dar la bucuresti sunt mai multi care trebuie sa bage in buzunar :)

parerea mea despre sibiu este ca sibiul ar fi un oras excelent daca s-ar tine cont ca orasul nu cuprinde doar zona centrala si s-ar mai investi si in cartierele lui.

Return to Zi de zi in Sibiu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron