SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Vreau sa ma mut in Sibiu

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?

Posts: 1
Joined: 07.01.2014 12:59
PostPosted: 07.01.2014 13:10
Buna ziua,

Desi sunt bucurestean get-beget, am intentia de-a ma muta definitiv in Sibiu. In fiecare an vin cel putin o data in vacanta in orasul dumneavoastra si aici ma simt cu adevarat fericit. V-as ruga sa-mi spuneti daca stiti unde as putea trimite un CV, in speranta gasirii unui job in Sibiu, pentru ca acest ar fi primul pas. Ulterior pot rezolva problema gasirii unei locuinte. Daca stiti un site sau o adresa de mail unde as putea trimite CV-ul, va rog sa ma ajutati in acest sens.

Cu multumiri,

Cristian Huluban

Posts: 1
Joined: 31.08.2016 19:36
PostPosted: 31.08.2016 19:39
Buna! si eu mi=as dori sa ma mut in Sibiu. M-am indragostit de oras din toamna,de cand l-am vizitat prima oara si as dori sa stiu care sunt zonele cele mai ok, linistite, dar in acelasi timp nu foarte scumpe :) :D daca mai e cineva pe aici care ma poate sfatui

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron