SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Anti.... Gigel

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 07.01.2007 22:46
OK

Imi cer scuze forum-istilor sobri care mi-au suportat posturile in care m-am complacut in penibilitate: Larissa, Luciano, ma rog, si altii!
Deci, sorry!
Sunt sigur ca a fost, este si va fi ceva constructiv in acest forum!
Da, depinde de noi!
Pentru ceilalti, care considera ca trebuie sa ma puna la punct, o rugaminte: postati toate replicile care ma au drept tinta pe mine, aici, astfel nu este obligata toata lumea sa mai vada tot felul de impertinente ori frivolitati! Mai mult decat atat, promit sa nu va raspund, asadar puteti considera ca tot ce scrieti este asa cum vreti!

Sper sa aveti o saptamana deosebita!

Posts: 208
Joined: 04.01.2007 23:01
PostPosted: 08.01.2007 07:05
Nu pot sa-ti accept scuzele pentru ca nu consider ca mi-ai gresit personal cu nimic. Dar ma bucur sa te vad ca esti la sentimente mai bune!
User avatar
Site Admin
Posts: 1029
Joined: 19.01.2004 18:01
Location: Sibiu
PostPosted: 08.01.2007 11:23
Gigel (nu am vrut la inceput sa raspund la acest post... dar: ) , nu cred ca cineva trebuie pus la punct si mai mult decat atat nu cred ca esti o tinta pentru nimeni. Parerea mea e ca daca revenim la o atitudine pozitiva si constructiva , fara sa aruncam unu in altu cu replici care mai de care mai acide, putem sa ne si contrazicem si sa avem pareri diferite ca la urma urmei suntem diferiti si gandim diferit (asta face ca lumea sa progreseze) ca daca am fi si am gandi toti la fel la un momendat ceva s-ar rupe si sigur nu ar mai functioana nimic bine.
Dar cum spunea si Larissa nu pot decat sa ma bucur ca ai lasat deoparte (sau cel putin eu asa sper) atitudinea aia negativista.
wellcome back :)
Cea mai bună metodă de a-l face pe Dumnezeu să râdă este să-i povesteşti planurile tale de viitor.
User avatar
Posts: 976
Joined: 17.09.2004 11:18
Location: sibiu
PostPosted: 08.01.2007 14:05
dupa ploaie , rasare si soarele 8)
Un barbat fuge dupa o femeie pana cand il prinde ea...
User avatar
Posts: 1442
Joined: 23.11.2005 16:08
Location: Sibiu
PostPosted: 08.01.2007 18:44
Te-am "atacat" pentru un simplu motiv: la orice discutie, la orice parere de-a noastra tu erai tot timpul in opozitie. Si glumele care tu ai incercat sa le faci erau nesarate si nepiperate. daca ar fi avut macar un substrat de ironie sau sarcasm atunci as fi inteles, dar devenea totul numai o cearta si nu o dezbatere normala pe un form normal. Si m-o deranjat foarte mult ca ai inceput sa ataci personal anumite persoane...

In rest... nu am ce sa spun. Nu te cunosc personal, nu stiu cum te comporti acasa in familie sau cu prietenii...
User avatar
Posts: 976
Joined: 17.09.2004 11:18
Location: sibiu
PostPosted: 09.01.2007 15:27
poate ca, intr-adevar aveam nevoie de un gigel pe forumul asta, dar cu un limbaj si o atitudine negative in proportii mai mici... if u know what i mean !
Un barbat fuge dupa o femeie pana cand il prinde ea...

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron