SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

As dori niste sfaturi...

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?

Posts: 2
Joined: 12.07.2013 08:38
PostPosted: 12.07.2013 08:51
Buna ziua!

Tocmai mi-am facut cont pe acest forum si nu stiu daca scriu unde trebuie.
Ma numesc Daniel sunt din Galati am 24 de ani si as dori sa ma mut la Sibiu. Puteti va rog sa imi spuneti de cati bani am nevoie pentru a gasi de inchiriat si de munca?

Sunt singur deci nu am nevoie de apartament, o garsoniera este foarte buna. Cam ce preturi sunt la inchiriat garsoniere?
Eu ma gandeam ca ar fi bine sa gasesc de inchiriat si apoi sa caut de munca sau sa caut pe internet si apoi sa ma mut. Ma gandesc daca caut pe internet va fi mai greu daca ma cheama la interviu sa fac drumul de la Galati la Sibiu si inapoi.
In Galati este ziarul Viata libera unde se gasesc oferte de munca, este si in Sibiu un astfel de ziar?

Am terminat facultatea aici in Galati.

Va multumesc pentru timpul acordat. O zi buna

Posts: 1
Joined: 06.08.2013 09:35
PostPosted: 06.08.2013 09:56
Salut, o garsoniera se inchiriaza intre 600-700 lei, daca ai noroc si cauti gasesti si mai ieftine.

Cat despre un asa ziar - DeToatePentruToti este la noi, Tribuna...

Posts: 1
Joined: 16.06.2015 11:20
PostPosted: 16.06.2015 11:29
E greu sa gasesti in centru

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron