SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

La multi ani, femeie!

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?
User avatar
Posts: 47
Joined: 07.03.2007 20:00
PostPosted: 09.03.2007 20:35
"Am ajuns acasa.....epuizat! Mai spun ca atrebuit sa mananc multe, multe muraturi astazi. Vai si erau atat de iuti....si am mancat atat de multe incat cred ca nu o sa mai pot varsa niciodata nimic....si aici nu vorbesc despre cafea!"


Este foarte rau ca ai ajuns sa nu poti sa versi, Gigel. Ai pierdut un reflex esential de care depinde intreaga ta existenta. Daca nu mai poti sa versi asta inseamna ca vei plezni odata si odata. De fapt, daca ma gandesc bine, ai alte reflexe, dar iti spun eu ca e mai buna o varsatura decat o diaree. Adica cu cat elimini mai repede ce ai ingerat si-ti face rau cu atat ai sansa sa scapi si sa nu faci dizenterie!!!
"Ţi-ai jucat rolul vieţii. Cortina a căzut. De ce crezi că divinitatea (spectator atent) ar trebui să ceară bis?"
V. B.
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 09.03.2007 23:35
Ca si cand as fi stiut ca o sa-mi spuna cineva asta....astazi am bagat pe sub nas tot ce am prins la un ditamai bufetul suedez. Si ca si cand as fi stiut ca cineva o sa-mi spuna ca ee mai bine sa mori din varsat decat din diaree....am vazut atatea femei bete ori in plina dizgratie, incat doar gustul de dupa m-a determinat sa nu vars. Dar recunosc ca mi-a venit mancarea in gat!
Indiferent pe ce parte as elimina.....tot o sa ma usture ceva, nu-i asa, ateea, sau nu crezi nici macar asta?
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
User avatar
Posts: 47
Joined: 07.03.2007 20:00
PostPosted: 10.03.2007 18:51
Depinde, Gigel, depinde cat de repede versi. Daca mananci o prajitura, savurand fiecare faramitura din ea, simtind cat de zemoasa, cremoasa, gustoasa e, te bucuri de fiecare secunda din savurarea acelei prajituri chiar daca ar fi facuta cu frisca alterata, si reusesti sa versi inainte de a incepe procesul digestiei, atunci nu are gust chiar neplacut, e chiar inca dulce, cu putin efort ai putea sa-ti amintesti gustul care tocmai ti-a provocat acea imensa placere (era sa zic orgasm dar m-am razgandit!!!) DAR, daca o lasi sa fie digerata pana la sfarsit e de rau!!!!! Intelegi? Cu cat e mai dulce, cu atat trebuie sa scapi mai repede de ea!!! Peste cateva ore vei fi intr-o stare foarte rea! Vei avea colici abdominale cumplite, care te vor face sa te zvarcolesti pe pamant ca un vierme, iti vei pierde toata vlaga pentru ca vei simti niste dureri musculare cumplite, vei face febra, vei face diaree, te va ustura rau de tot, dar rau de tot!!! Si ai putea, daca infectia produsa va fi grava, sa-ti pui in pericol chiar viata!!!
"Ţi-ai jucat rolul vieţii. Cortina a căzut. De ce crezi că divinitatea (spectator atent) ar trebui să ceară bis?"
V. B.
User avatar
Posts: 129
Joined: 05.03.2007 23:34
PostPosted: 10.03.2007 20:51
Imi pari intoxicat de femeie cu toate cate le are si cate nu, Gigel! Femeie, si atat! Dar infectia, poate duce la septicemie si... cu ce te vei fi ales? Numai venin, puroi si bube...
Soarele aduce un nou inceput pe care luna il tine in intuneric!
User avatar
Posts: 32
Joined: 10.03.2007 19:36
PostPosted: 11.03.2007 00:29
Femeia... dulce Paradis pierdut... Daca am avea curajul sa privim OAMENII ca pe oameni, fara a ne intoxica si a ne impiedica cu/ de APARENTE.
Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
User avatar
Posts: 129
Joined: 05.03.2007 23:34
PostPosted: 11.03.2007 16:39
Dar de cele mai multe ori oamenii cer mai mult decat cere o femeie, asa ca e mai simplu sa satisfaci o femeie decqat un OM! Parerea mea..
Soarele aduce un nou inceput pe care luna il tine in intuneric!

Posts: 32
Joined: 06.03.2007 07:56
PostPosted: 11.03.2007 17:01
de ce faci asta? sunt condamnat!! imi placea blestemul...
User avatar
Posts: 32
Joined: 10.03.2007 19:36
PostPosted: 11.03.2007 22:47
angel wrote:Dar de cele mai multe ori oamenii cer mai mult decat cere o femeie, asa ca e mai simplu sa satisfaci o femeie decqat un OM! Parerea mea..


Este alegerea fiecaruia dintre noi. OMUL cere, intr-adevar, mai multe, dar... ai mai multe satisfactii in a vedea OMUL din om decat animalul. Intotdeauna alegi: OM sau animal? Lumea e o jungla. Iar femeile... cele mai scumpe animale... si cele mai viclene. Iar barbatii.. nu stiu decat sa le vaneze. Pacat!
Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT
Previous

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron