SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

...sa ne intalnim!

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?
User avatar
Posts: 1442
Joined: 23.11.2005 16:08
Location: Sibiu
PostPosted: 02.04.2007 23:36
I doubt that
User avatar
Posts: 308
Joined: 31.10.2006 00:49
PostPosted: 03.04.2007 03:06
Fly_away: trollul a aruncat momeala, din pacate fraierul care s-a agatat esti tu.
Asta este, life goes on, data viitoare vei fii cinci minute mai destept si n-o vei mai musca asa usor. Vezi postul asta:
http://www.sibiul.ro/forum/viewtopic.php?p=5047&highlight=#5047


Pentru ovi & luciano: vad ca in RL (real life) ati blocat indezirabili ca sa nu strice atmosfera, asa ca imi repet rugamintea de a implementa acelasi lucru pe forum, posibilitatea de a bloca anumiti useri (sa nu le mai vad posturile) macar pentru o perioada. Stiu ca putina controversa e buna ca atrage discutii, dar cateodata nivelul de prostie e intolerabil. Sunt sigur ca mai sunt sustinatori pentru propunerea asta...

Vad ca v-ati simtit bine intre prieteni si m-as bucura ca acelasi lucru sa se intample si aici! :wave:

Posts: 61
Joined: 03.01.2007 12:00
PostPosted: 03.04.2007 09:37
gigel,daca e privat,de ce se mai pune invitatia pe forum?in fine...

bullseye,daca troll e acela care vrea sa atraga atentia asupra sa,pai eu cred ca sunt cativa pe aici care se pot numi trolli,din plin...

B.
"i'm a cowboy,a steel horse i ride,i'm wanted,dead or alive..."
TFFT
User avatar
Posts: 593
Joined: 30.01.2004 10:43
PostPosted: 03.04.2007 11:52
lol ... ala mic cu okelari si cu burta mica din mijloc e gyzmo .... :D pacat ca nu am putut sta mai mult.
1. chiar ash fi vrut sa apara gigel si altii
2. daca tot va certatzi de`ampixulea ce si cum eu va propun sa facem inka un forum meet anuntat. vb cu nenea sopa sa dea mesaje private sau noah ... se anunta aciulea ce si cum
3. daca va certatzi ca fiu`meo la scoala ca ala m`o impins si eu i`am dat peste oki nu suntetzi mai buni nici unul nici altul.
4. gyzmo ... data viitoare facem gratar la mine in curte
5. pozele sunt trucate ... eu trebuia sa apar in poze langa femeia lu` sopa :D
6. PROTESTEZ ... rebelutza o vint fara decolteu
7. MAI VREAU IESHIRI
8. nu mai shtiu ce vreau sa scriu dar ajung la 10
9. mai am putin
10. ura .... ma mai duce cerebelu` din cand in cand

PS: distractzie placuta la toata lumea oriunde s`ar afla:D
TOT IO!!!
User avatar
Posts: 1442
Joined: 23.11.2005 16:08
Location: Sibiu
PostPosted: 03.04.2007 12:36
Bullseye wrote:Fly_away: trollul a aruncat momeala, din pacate fraierul care s-a agatat esti tu.
Asta este, life goes on, data viitoare vei fii cinci minute mai destept si n-o vei mai musca asa usor. Vezi postul asta:
http://www.sibiul.ro/forum/viewtopic.php?p=5047&highlight=#5047


Pentru ovi & luciano: vad ca in RL (real life) ati blocat indezirabili ca sa nu strice atmosfera, asa ca imi repet rugamintea de a implementa acelasi lucru pe forum, posibilitatea de a bloca anumiti useri (sa nu le mai vad posturile) macar pentru o perioada. Stiu ca putina controversa e buna ca atrage discutii, dar cateodata nivelul de prostie e intolerabil. Sunt sigur ca mai sunt sustinatori pentru propunerea asta...

Vad ca v-ati simtit bine intre prieteni si m-as bucura ca acelasi lucru sa se intample si aici! :wave:


Gresesti persoana Bullseye! Am mai spus treaba asta si o mai spun: Nu ma placi, nu-ti convine ce scriu?! Sari peste si citeste urmatorul mesaj. E simplu. Incearca si tu ;)

Alte of-uri pe sufletel? :lol:
User avatar
Posts: 976
Joined: 17.09.2004 11:18
Location: sibiu
PostPosted: 03.04.2007 12:37
Grumy , welcome back my dear!!!!! I needed you :)
Cat despre decolteu, era destul de rece afara dar promit ca data viitoare, special ptr tine imi iau decolteu :)
Pt ceilalti, va rog nu va mai agitati atat, o sa fie si alte forum meet-uri ...
Ranchiunosi mai sunteti mah :) :mallet:
Un barbat fuge dupa o femeie pana cand il prinde ea...

Posts: 15
Joined: 27.07.2006 20:16
PostPosted: 03.04.2007 13:34
:dance02: Partidul Ceausescu Romania :chitarist: .......................
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 03.04.2007 14:18
Da domne, moarte trolilor!
Ur rrr rrrraa aa aaa aaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 03.04.2007 14:34
Bullseyes, de ce nu-ti faci un forum unde sa faci ce spui? Deci, cum zice blackrider, sunt multi troli pe aici!!!!!! nu? Cat despre intolerabilitatea prostiei.....nu spui prea multe! Nu ca nu ai avea potential. Poate elaborezi nitel...

Daca e vba de decolteuri....i give up - sufar cu inima. Rebelutza, poti face cate un meet pe zi, i`m out of here! Pe cuvant de tzontzonel!

Blackrider, de ce nu-i numesti pe cei care sunt troli, pe aici?
Invitatia se puse pe forum ca sa moara unu de ciuda: i se zice gigel, bah, ce chestie tare! Cre ca a si crapat...
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 03.04.2007 15:10
Da mai gata, pe bune acu...trolli -netrolli, ID-uri false si alte alea... stim noi ... OKI Gigel sufera in tacere sau nu, altii probabil ar fi vrut si ei sa vina, desi ma indoiesc ca ar fi venit pe bune, dar nah... sa avem si noi posturi pe forum.

O sa ne mai intanim, ca doare nu vine apocalipsa maine. :investigate:
We will always be so much more human than we wish to be...
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 03.04.2007 15:33
Ai dreptate dreamwind. Fie vba intre noi, sigur tu ai fost pentru Gigel, nu-i asa?
Ha ha hi!
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
User avatar
Posts: 1855
Joined: 02.01.2007 15:39
Location: Sibiu
PostPosted: 03.04.2007 16:27
Imi rezerv dreptul de a nu raspunde
We will always be so much more human than we wish to be...
User avatar
Posts: 976
Joined: 17.09.2004 11:18
Location: sibiu
PostPosted: 03.04.2007 17:18
gigel a scris:,,Daca e vba de decolteuri....i give up - sufar cu inima. Rebelutza, poti face cate un meet pe zi, i`m out of here! Pe cuvant de tzontzonel"
Vezi ca habar nu ai despre ce vorbim noi aici ? Vai ce capul tau gigele uneori... E o vorba intre noi, PRIETENII, deci nu ai cum sa o intelegi...
Si sa o iau pe alta parte: nu-ti plac decolteurile ? inseamna ca nu esti barbat... nu-mi zi ca la o femeie te impresioneaza altceva decat acel decolteu, ca la prima vedere aia iti sare in ochi..
Dar ce ma agit sa-ti ras;pund la urma urmei? Bine ai facut ca ai promis ca nu apari la nici un forum meet :)
Un barbat fuge dupa o femeie pana cand il prinde ea...
User avatar
Posts: 308
Joined: 31.10.2006 00:49
PostPosted: 04.04.2007 01:24
Fly_away: relax, man; poate am fost prea abrupt si trebuia s-o iau mai pe ocolite, dar problema mea nu esti tu, nici eu nu sunt problema ta, mai degraba avem o problema comuna ;)

Cat despre forum meet mi-ar place sa cunosc cateva persoane de aici de pe forum, din pacate logistica e complicata, implica un zbor lung cu avionul. Sunteti voi draguti, dar nu chiar asa de draguti!
Desi daca iau in considerare oferta cu decolteul...poate reconsider, hahaha!
:LolLol:
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 04.04.2007 04:22
Draga "prietenilor", acum va crede lumea ca nu a fost nimic intre noi....nici macar un decolteu!

:) :) :) :)

Apoi...draga mea, se pare ca nu ai inteles: femeile imi plac, chiar foarte mult! De aceea nu te suport pe tine!

:) :) :) :) :)
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A
PreviousNext

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron