SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

asociere pentru constructie

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?

Posts: 10
Joined: 14.03.2010 10:32
PostPosted: 16.03.2010 11:05
As fi interesat de o asociere cu cateva persoane pentru cunstructia un mini bloc cu 6 apartamete si garsoniere, eu am o firma de constructii si la-as putea face la un pret mic in functie de posibilitatile fiecaruia. Avantajul ar fi ca nu mai platim profit investitorului, TVA si ar fi facut bine cu materiale de calitate .Pretul pe care il platiti pentru apartament consta numai in materiale de restu ma ocup eu manopera la ridicat , instalatiile , preiectul. Daca este cineva interesant astept propuneri.
User avatar
Posts: 115
Joined: 15.04.2008 07:31
PostPosted: 17.03.2010 10:25
da, excelent, eu ma bag.
Chiar nu suna a teapa, mai ales ca e pe forum asa ca parfumurile alea de le-am vazut mai jos.

Super tare, hai sa facem bani.
Dar ca sa pot sa contribui cu niste bani seriosi, voi avea nevoie de ajutorul tau. Sa-mi dai mai intai 100000000000 de lire ca sa imi deblochez un cont din ugandaunde am o mostenire de mult mai multi bani decat imi trebuie si pot sa fac orice cu ei, asa ca va rog ajutati-ma.

Posts: 10
Joined: 14.03.2010 10:32
PostPosted: 17.03.2010 12:17
daca tu zici , asa o fi , ce pot sa spun.

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron