SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Piata Mare din Sibiu [ Trecut - Prezent - Viitor ]

Pentru ca fiecare ne dorim ce e mai bine pentru noi si bineinteles ca ne-ar place ca orasul in care ne traim viata de zi cu zi sa se ridice la asteptarile noastre. Ce ti-ai dori pentru orasul tau? Ce crezi ca ii lipseste?

Posts: 1
Joined: 24.03.2012 17:04
PostPosted: 24.03.2012 22:43
Sincer si mie imi place mai mult poza din trecut. Mai multa verdeata, acum totul e betonat...
Last edited by zmustas on 29.03.2012 10:39, edited 1 time in total.

Posts: 39
Joined: 28.04.2011 09:23
PostPosted: 28.03.2012 08:57
GUTEN TAG tuturor m-am intors din KONSTANZ.
Am ramas cu o imagine extraordinara din acel oras splendid.Sunt convins ca este printre cele mai frumoase orase ale germaniei.

:P :D asa as vrea sa arate si sibiul nostru ca orasul acela KONSTANZ. Insula florilor - insula Mainau arata extraordinar. asa ar trebui sa arate parcurile din sibiu si piata mare a orasului ca o mica sera ar fi frumos sa arate, sa vina 2 mil de vizitatori si la noi.

http://www.consiliervacante.ro/index.ph ... ensee.html aici sunt niste imagini superbe. :D :P
Attachments

Posts: 5
Joined: 20.06.2012 06:19
PostPosted: 20.06.2012 06:46
Este pacat ca au inceput sa dispara din ce in ce mai multe spatii verzi in locul celor asfaltate...
Previous

Return to Mi-as dori...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron