SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Calitatea strazilor proaspat renovate in Sibiu

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?

Posts: 39
Joined: 28.04.2011 09:23
PostPosted: 15.05.2011 19:06
eu cred ca anul acesta este anul investitilor in sibiu.Strazile vor fi renovate si care sunt prospat renovate arata foarte bine.
Dar chiar ca mai trebuie cateva strazi renovate locuitorii de pe arhivelor sau pe papiu ilarian sunt suparati ca au numai gropi pe strada pt ca cei de la gaz le-au distrus trotuarele .Si pe negoi trebuie renovate .
O sa fie bine sper din suflet.SALUTY SI O SAPT MINUNATA !
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 26.10.2011 18:18
hai ca se mai baga cate un cocalar cu masina pe zona hasurata de la intersectia semaforului cu rahovei si DN1 m-am obisnuit dar chiar autobuzul, mijloc de transport in comun?
Attachments

Posts: 101
Joined: 15.06.2006 10:33
PostPosted: 05.11.2012 13:34
deci asa ceva numai la noi se poate intampla.cum naiba sa spargi asfaltul proaspat turnat de nici 1 luna?exemplu elocvent in imagine.pe b-dul victoriei s-a spart in 3 -4 locuri asfaltul,pe saguna si pe dealului la fel.acum desteptii astia lucreaza la mine pe strada.au pus teava noua de gaz in pamant(cea veche era exterioara pe trotuar)binenteles ca au turnat asfaltul pe trotuar fara sa scoata teava veche.au venit cei de la gaz au facut racordare la reteaua noua existenta in pamant iar desteptii au scos teava veche si acum s-or apucat sa sparga asfaltul de pe un trotuar proaspat turnat ca sa toarne si pe unde era teava veche.oare chiar nu-i trage nimeni la raspundere pe acesti cretini ca nu le pot zice altcumva
Attachments

Posts: 4
Joined: 26.11.2012 14:55
PostPosted: 26.11.2012 15:32
kNv wrote:asa e in romania... nu doar la noi in sibiu, de ce sa faca o strada care sa tina 5 ani? muncitori ce fac pe urma? de unde mai mananca si ei o "paine"...mai bine acum o asfalteaza si peste 6 luni ori se strica ori o "aranjeaza" cineva... chestiile astea is aranajate... k doar nu stiau aia de la gaz ca numa acum trebe schimbate tevile si alte lucrari.


si eu cred acelasi lucru, probabil dinadins nu se repara cum trebuie...sau doar pe jumatate...
fac treburile de mantuiala ca sa aiba si mai tarziu de lucru, ca pe criza asta e greu sa gaseasca contracte noi :D
Previous

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron