SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Am trait sa o vad si pe asta in anul 2008

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?

Posts: 2
Joined: 02.08.2008 15:35
PostPosted: 15.11.2008 15:57
sunt politistul pe care il acuza si daca isi inchipuie ca minciuna nu se descopera se insala acestia s-au batut intre ei pe centru pentru ca i-a dat scrob silviu afara din echipa aia din care faceau parte sunt martori in privinta asta si intentionez sa-i dau in judecata pe amandoi ca simu are certificat medical de la unchiu doctor al judetean si cred ca acasa a spus varianta cu bataia de la politie dar nu au spus pe nici unde ca defapt au sarit pur si simplu la gatul lui johannis si atunci au inceput taraboiul la forum inauntru nu afara cum zic si a fost sunata politia comunitara ca de aia e in subordinea primariei logic apoi ca niste baieti buni cae sunt au fugit si de politisti ca sa nu mai vb de comportamentul lor si ca sa inchei ca toti de pe forum care ati scris de ei stiti ca acesti baieti s-au cunoscut la scoala cu deficiente din v aaron unde au studiat ca de aia stiu sa faca propaganda pentru psd si pdl pe centru inainte de alegeri ca asta poate nu o stiati
sa uzim de bine si ne vedem la tribunal baietii cu bataia ca asa usor nu scapati dupa ce m-ati tarat in ziare si ati vb ce nu trebuie
forumul e super nu am stiut ca exista pana nu am aflat ca sunt postat aici in discutii multumesc si numai bine la toti de pe forum

Posts: 344
Joined: 18.03.2007 18:12
Location: Romania
PostPosted: 17.11.2008 16:37
ma faci sa rad omule.

Daca vrei, sa discutam, da-mi un mesaj privat.
User avatar
Posts: 368
Joined: 24.10.2006 20:39
Location: sibiu
PostPosted: 18.11.2008 13:49
nu inteleg legatura intre "cazul" asta si faptul ca tipii s-au cunoscut la scoala cu deficiente... dar asta faceti voi, politistii, judecati doar dupa aparente si vreti sa impuneti si celorlalti acelasi lucru... sau faptul ca oamenii astia sunt de la o scoala cu deficiente va da dretul (voua si altora) sa va bateti joc de ei (fizic sau moral)?
JEJE2008, poate imi explici si mie
User avatar
Posts: 1035
Joined: 13.05.2007 16:45
Location: Sibiu
PostPosted: 18.11.2008 16:20
JEJE....singurul lucru pe care il am de comentat: ai auzit de semne de punctuatie?!?!?!
ma abtin....sau nu....
User avatar
Posts: 647
Joined: 09.01.2008 20:16
Location: pretutindeni si nicaeri
PostPosted: 18.11.2008 18:41
pana la urm care din ei zice adevarul?
sunt radical si visul meu e sa ajung piR patrat
User avatar
Posts: 1488
Joined: 10.12.2006 14:04
Location: prin cartier
PostPosted: 21.11.2008 18:33
interesant! fascinant! remarcabil!

asta e adevarul
Mintiile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente, iar mintiile reduse ii discuta pe altii!


G I G E L I T A T E A

Posts: 344
Joined: 18.03.2007 18:12
Location: Romania
PostPosted: 22.11.2008 09:05
ce adevar.?

polistul (daca e el) spune aberatii msi mari ca el.
1. Nu am facut nici o scoala descrisa de el
2. Nu l-am cunoscut pe cel batut la scoala
3. Fapta s-a intamplat asa cum s-a descris in ziare (de partea victimelor) - S-a dat raspunsul de la Judecatoria Sibiu, prin care rezulta ca eu am fost lovit (fapt recunoscut si de politist), iar celalalt nu a fost atins deloc. Asa ca vezi, stimate JEJE ca pot cere daune mari pentru asta.

Gramatica acestui individ din PCS, si din mesajul postat denota faptul ca are anumite comportamente, in functie de persoane, care le considera cum a descris este cu mult sub nivelul unui politist comunitar in 2008.

Daca asa e mentalitatea, de la conducere pana la el, semnifica faptul ca suntem cu mult sub nivelul unui stat democrat.
Previous

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron