SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

TEAPA LA SC OLIEXCHANGE GROUP SRL, ST.NICOLAE BALCESCU NR.49

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?

Posts: 1
Joined: 21.11.2008 19:50
PostPosted: 21.11.2008 20:13
COMISION 16%...FERTI-VA CA DE DRACU DE ACEASTA CASA DE SCHIMB VALUTAR!!!
ASTAZI AM AVUT OCAZIA SA CONSTAT PE PROPRIA-MI PIELE SI... BANI,
CE INSEAMNA SA FII PROSTIT IN FATA!
DECI...OCHII MARI! NUMAI ASA PUTETI VEDEA ACEL COMISION DE 16%, ASCUNS PRINTRE RANDURILE AFISULUI DE LA INTRARE
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 22.11.2008 07:13
imi pare rau pt tine dar cred ca ar fi mai bine daca pui o poza cu Casa de schimb Valutar .. ca asa dupa nume nu o sa stii niciodata ce firma e in spatelele reclamei "EXCHANGE" din strada .. probabil afli doar dupa ce iti da bonul de casa.

PS. la adresa de mai jos gasesti un topic despre casele de schimb valutar de care trebuie sa ne ferim

viewtopic.php?t=2232
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc

Posts: 2
Joined: 09.07.2010 17:01
PostPosted: 09.07.2010 18:02
vad ca de acum 2 ani se trag tepe la OLIEXCHANGE , nu s-a schimbat nimic ! am "lasat" si eu o "teapa" de vreo cativa dolari la "oliescrocii" astia de sarbatori , acum aveau sediul langa Colloseum.
asta-i strategia lor: trag tepe la greu si cand incepe sa se-nputa prea tare isi schimba locatia .
de sarbatorile astea pana la anul nou si-au mutat cuibul...
japita de la caserie cand a vazut ca-s venit de pe alte meleaguri a intarziat cat a putut ea tranzactia si a dat alarma prin telefon.... in cateva minute la intrarea s-a adunat un card de ciori.
pe unii dintre ei i-am recunoscut de acum 10-15 ani cand ascunsi pe dupa ghenele de gunoi dela "Ursuletul" si "Gospodina" fraiereau sarmanii oameni cu tranzactii valutare la negru.
acum vad ca s-au oficilizat , fura legal , si-au deschis toti "agentii"
macar pe vremuri mai venea politia din cand in cand ii mai baga in duba ii plimba un pic si adoua zi erau la loc...
astazi le mai face cineva ceva ?

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron