SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

escrocherii imobiliare in Selimbar

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?

Posts: 1
Joined: 08.03.2009 08:28
PostPosted: 08.03.2009 08:44
Buna ziua,

Sunt una din numeroasele persoane care au avut nesansa sa contracteze apartamente de la Moldovan Claudiu, in Selimbar.
Precizez ca aceste apartamente ar fi trebuit terminate inca din decembrie 2007 si inca nu sunt finalizate conform antecontractelor!!
Acest om, vinde acum, a doua oara apartamentele,chiar daca oamenii au semnat antecontracte si au dat o parte buna din bani.

Aviz amatorilor care cumpara apartamente ieftine de la acest om!
Apartamente cu 2 camere in Selimbar, finisate, 42000 Euro, va suna cunoscut?! Verificati de doua ori inainte de a semna ceva cu acest om.

Chiar daca numerosi oameni l-au dat in judecata, tupeul acestui om este nelimitat, si incearca in continuare sa pacaleasca.
Claudiu Moldovan si asociatul sau au mai multe blocuri, toate in aceasta zona, in diferite stadii, toate in intarziere si cu clienti nemultumiti.
As dori un schimb de informatii cu oameni care au facut paguboasa alegere de a cumpara de la Claudiu Moldovan, in Selimbar,eventual care l-au dat in judecata sau care au de gand sa o faca.

Va multumesc anticipat pentru orice raspuns util !

Posts: 1
Joined: 22.01.2010 17:17
PostPosted: 22.01.2010 17:21
buna ziua si sunt in aceeasi situatie cu nesimtitul MOLDOVAN CLAUDIU din sibiu, in 2008 august trebuia sa fie gata apartamentul dar uite ca nici pana azi nu este. ne tot minte , ba nu raspunde la telefon, asociatul lui IANCU la fel face. singura solutie este sa il dam in judecata oameni buni

Posts: 11
Joined: 23.01.2009 17:30
PostPosted: 23.01.2010 09:28
Eu zic ca mai bina angajati un sniper...cu nesimtitii astia nu ai nici o sansa pe cale legala.

Posts: 1
Joined: 03.02.2010 20:32
PostPosted: 03.02.2010 20:39
Si eu sunt unua din persoanele pacalite de acest Claudiu Moldovan. Eu trebuia sa primesc apartamentul -bl.4 in august 2008. Eu zic ca ar trebui sa luam legatura toti cei in cauza si sa-l dam in judecata.

Posts: 1
Joined: 12.03.2010 16:49
PostPosted: 30.03.2010 10:20
victoruuu wrote:Si eu sunt unua din persoanele pacalite de acest Claudiu Moldovan. Eu trebuia sa primesc apartamentul -bl.4 in august 2008. Eu zic ca ar trebui sa luam legatura toti cei in cauza si sa-l dam in judecata.

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron