SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Aici e Rubrica Speciala pentru Plangerile @PARIZIAN

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 06.03.2011 22:27
am postat doua comentarii si cei daca.Si ce ai tu cu mine.?Lasa-ma in pace!Asa ca nu sunt o bucata de lemn ai inteles ?
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 08.03.2011 14:26
Deschiderea centurii a fost un eveniment important, însă din păcate furturile lasă pagube destul de importante, pe care, în mare parte, constructorii trebuie să le suporte. Chiar dacă nu există un calcul foarte exact, valoarea pagubelor se ridică la peste 200.000 de euro", au declarat responsabilii centurii extraordinar asa ceva eu nu pot sa inteleg de ce nu sunt competenti angajatii astia sa le fie rusine...nemultumit voi ce comentati :x
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 08.03.2011 15:11
Iartati-ma ca aduc iara vorba de gropi dar nu pot sa-mi revin de ce am vazut niste cratere nu gropi pe bulevardul victoria.Extraordinar de rau asa ceva nu se poate intr-un oras fosta capitala culturala sa fie asa ceva.Imi pare rau pentru treaba asta.Am pus si niste imagini.
Attachments

Posts: 8
Joined: 15.09.2010 14:21
PostPosted: 08.03.2011 15:33
I puteti da un premiu parizianului ca e tare activ pe forum. :yo-yo:
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 09.03.2011 13:52
multumesc ca ma apreciezi.Incerc sa fac o treaba buna pe acest forum si incerc sa arat ce este bine si ce este rau in orasul nostru.O zii buna! :D
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 10.03.2011 20:04
Sall sunt foarte suparat.Am fost prin parcul cetatii si arata terfiant si ma mir ca nu le este rusine.Si pavajul din centru s-a deteriorat din cauza masinilor pe care se pare ca tot mai multi vin si numai strica piatra cubica.Si fantana aia mica este plina de rahat de pasari pute mai bine ar desfinta-o sau sa o spele si sa o vopseasca.Si in parcul cetatii dezastru si scarile din parcul tineretului .O seara buna! O sa va pun si niste poze. :D :P :lol:
Attachments
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 10.03.2011 21:39
alta viata, cu o fotografie nu se face primavara dar totusi daca sti sa o plasezi unde trebuie poate se remediaza ceva.
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 11.03.2011 11:48
trebuie sa se rezolve ceva trebuie.Deja incepe sa se strice tot mai multe nu se mai poate asa ceva primaria trb sa deschida ochii sa vada ce trebuie facut si ce nu.Sper ca aceste poze sa le vada cineva si sa se remedieze macar ceva din probleme.Si sa mai lasam criza la o parte ca noi romanii suntem in criza de anii buni.Uite asta imi convine cred ca va fii minunat.

http://www.tribuna.ro/stiri/eveniment/t ... 62798.html

O zii buna parizian va ureaza! :D :scratchchin: :wink: :P
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 12.03.2011 20:00
Ce nu va convine?Ce mai aveti de obiectat? Va plac pozele mele?trebuie sa se rezolve problemele acestea:D :)
User avatar
Posts: 156
Joined: 18.10.2008 20:24
PostPosted: 14.03.2011 15:40
@ GAS: Saracul... Trece prin criza adolescentina :) Nic nu mai stie cati ani are...

parizian wrote:Afla ca am 18 ani domnule.Si stiu foarte bine ce vorbesc si ce imi doresc.Si de azi incolo o sa scriu numai aici nemultumirile mele asa o zii buna domnule.La revedere!


parizian wrote:domnule am 19 ani.


La interval de 2 zile a schimbat varsta :) Bine, nu-i exclus sa fi fost chiar ziua lui de nastere dar e putin probabil ;)
http://www.hattrick.org - Hattrick - The original online football manager game
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 14.03.2011 16:19
dar ce aveti cu mine?ce am facut chiar asa?daca sunteti curiosi am 19 ani.Si Gas atunci era foarte stresant si am scris numai prostii .Pe forumul acesta nu m-am inscris sa vb de mine am venit sa vb de sibiu.Si daca nu va convine ceva va rog frumos trimiteti-mi pe privat sa nu mai vada si altii atatea certuri.Alex mai bine te-ai lega de sibiu decat de mine.Am gresit ca :D am pus 18 nu cred ca este asa o greseala uriasa.O zii buna va doresc tuturor! :P :lol:
User avatar
Posts: 156
Joined: 18.10.2008 20:24
PostPosted: 14.03.2011 16:25
parizian wrote:VA ROG SA MA SCUZATI DACA AM FOST OBRAZNIC DEJA MA CONSIDER DESTUL DE IMPORTANT DACA MI SE ACORDA ATATA IMPORTANTA.MULTUMESC CA AM UNDE SA-MI POSTEZ NEMULTUMIRILE O SA RESPECT CERINTELE ACESTUI FORUM VA DORESC NUMAI BINE SI MULTA SANATATE AUREVOIR AM INTELES TOT CE MI-AI ZIS GAS
MERSI MULT PENTRU SFATURI :D 8)



18/ 19 ani... rezumate, liceu... Nu se prea vede. Semnele de punctuatie sunt total lipsa, emoticoane (ca deh, sunt la moda) din plin, ZBIERI LA NOI cand noi iti vorbim frumos.

Eu unul recunosc ca mai gresesc gramatical pe ici pe colo dar macar incerc sa scriu cat mai corect si nici nu zbier la colegii de pe forum. In limbaj forumistic, CAPS LOCK-ul e tasta interzisa :)

PS: Vad ca esti un jurnalist in devenire. Ai spamat complet site-ul Sibiu 100% cu articolele tale de 2 randuri.
http://www.hattrick.org - Hattrick - The original online football manager game
User avatar
Posts: 156
Joined: 18.10.2008 20:24
PostPosted: 14.03.2011 16:36
parizian wrote:dar ce aveti cu mine?ce am facut chiar asa?daca sunteti curiosi am 19 ani.Si Gas atunci era foarte stresant si am scris numai prostii .Pe forumul acesta nu m-am inscris sa vb de mine am venit sa vb de sibiu.Si daca nu va convine ceva va rog frumos trimiteti-mi pe privat sa nu mai vada si altii atatea certuri.Alex mai bine te-ai lega de sibiu decat de mine.Am gresit ca :D am pus 18 nu cred ca este asa o greseala uriasa.O zii buna va doresc tuturor! :P :lol:


Nimeni n-are nimic cu tine, admiram faptul ca exista entuziasm dar din pacate e nevoie de mai mult de atat.

Alex mai bine te-ai lega de sibiu decat de mine.


Eu cand am intrat in comunitatea asta am inceput sa citesc despre istoria Sibiului si participam la discutii pe tema respectiva, nu bateam lumea la cap despre gropile din Sibiu si excremente de zburatoare pe fantana arteziana. Si acum, mai mult citesc decat postez. Stau cuminte in banca mea, invat si cand e cazul dau cate-o replica dar pe subiect. Am nelamuriri? Dau un search cu ceea ce ma intereseaza si daca nu exista o discutie pe tema respectiva deschid un subiect nou.

Am gresit ca :D am pus 18 nu cred ca este asa o greseala uriasa.


"Entuziasmul" tau ma face sa cred ca esti mai tinerel :) Sa nu ma intelegi gresit, nu e nimic rau in asta :)
http://www.hattrick.org - Hattrick - The original online football manager game
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 14.03.2011 17:32
o sa incerc sa fiu mai atent cand postez ceva.Dar tot timpul o sa spun ceva ce nu imi place sau ce imi place.Daca gropiile si fantana neingrijita m-au deranjat am spus ce m-a deranjat.Aici pe pagina asta este pentru nemultumirile mele asa se si numeste.Multumesc ca imi dai sfaturi multumesc.Si poate o sa dau la jurnalistica dar trebuie sa fiu mai atent cand scriu nu suntem chiar pe mess. :D :) :wink:
Eu nu vreau sa stresez pe nimeni vreau doar sa arat niste lucruri care trebuie schimbate.O seara buna tuturor va ureaza parizian.
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 14.03.2011 17:52
noi suntem cei dezaxati alex si el, dl parizianul , este cel mai mare filozof in viata, prin atitudinea lui reuseste sa scoata in evidenta spiritul sau civic. NOOOT!
PreviousNext

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron