SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Mama perfecta vs mama reala

Calculatorul, muzica, filmele, mountainbikeing-ul, arta culinara, sky, snowboarding....fiecare avem un hobby care ne umple timpul liber.
Aici o sa vedem ce hobby-uri au sibienii nostrii.

Posts: 9
Joined: 03.08.2010 20:44
PostPosted: 08.09.2010 07:45
Este greu sau usor sa fii mama? de ce pentru unele femei este usor , iar pentru altele mai greu? sa fie vorba numai de ele? eu cred ca si ceilalti membri ai familei sunt importanti si ii pot face viata mai usoara sau mai putin usoara.

Posts: 16
Joined: 28.01.2011 18:18
PostPosted: 31.01.2011 14:24
da e adevarat.....sa fi mama nu e usor....si nici nu ai de unde sa inveti ca nu te nasti invat.....numai cand ai un copil atunci poti sa vezi....daca te ajuta si altii membri din familie e mai usor parerea mea

Posts: 5
Joined: 04.05.2012 08:33
PostPosted: 04.05.2012 08:37
nimic nu e usor pe lumea asta dar trebuie sa vrei ca sa poti face ceva...
PostPosted: 15.06.2012 11:03
Este usor sa fi mama, daca iti creezi o relatie buna cu copilul. Daca nu ii dai libertate, nu o sa te respecte niciodata. Mai bine il lasi sa faca ce vrea, in anumite limite si sa iti spuna despre activitatile lui, decat sa nu il lasi sa faca anumite lucruri, pe care oricum le va face fara sa sti tu.
Remi este unul dintre cele mai populare jocuri din lume !

Return to Hobby

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron