SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

stomatolog butu angela

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?
User avatar
Posts: 7
Joined: 27.06.2011 11:30
PostPosted: 27.06.2011 11:48
nu mergeti la acest cabinet stomatologic. doctorita asta nu gandeste, nu recomand acest stomatolog !
Last edited by karenina on 20.10.2011 20:10, edited 8 times in total.

Posts: 101
Joined: 15.06.2006 10:33
PostPosted: 20.10.2011 12:40
apropo de stomatolog am si eu un cabinet stomatologic la care v-as recomanda sa nu va duceti.este situat pe sr.dr stanca nr 9,defapt o vecina de-a mea este care a invata meseria pe pile si relatii.nu este in stare sa iti puna o plomba de calitate si aia care ti-o pune iti cade dupa cateva zile.pe deasupra mai este si aroganta.chiar odata a venit cineva cu poliia la ea(cred ca a facut reclamatie).un medic bun stomatolog va recomand in incinta cinematografului arta de la intersectia calea dumbravii cu mihai viteazul

Posts: 1
Joined: 20.10.2011 13:59
PostPosted: 12.11.2012 15:07
si eu am fost la cabinet butu angela de pe str. scoala de inot, si am constatat uimit ca isi barfeste pacientii. nici eu nu o recomand, mai ales ca e si vanitoasa si nu suporta 'dialogul'.

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests