SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Aici e Rubrica Speciala pentru Plangerile @PARIZIAN

Si chiar daca ne laudam orasul suntem cu picioarele pe pamant. Pentru ca uneori lucrurile par sa se miste atat de incet, iar uneori parca nu se misca deloc...
Ce te deranjeaza cel mai tare in Sibiu?
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 23.06.2011 18:59
parizian, ia zi tu frumos aici pe forum cate nickuri mai ai pe forum :) Fii sincer (in functie de raspunsul tau o sa accelerez stergerea mesajelor tale .. sau nu)
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 23.06.2011 21:34
eu i-am dat ignore de mult :)) am obs ca nu-l duce capul asa ca nu am cu cine sa discut... se contrazice singur in afirmatii
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 26.06.2011 18:30
Eu sunt numai unu si doresc doar intelegere nu cearta asa ca va rog iertati-ma daca am gresit .imi cer iertare foarte rar fac lucrul acesta.
Eu doresc sa mearga orasul asta.Si daca nu am ajutor numai critic nik.

Posts: 13
Joined: 04.04.2007 21:50
PostPosted: 26.06.2011 19:48
parizian wrote:Fratilor azi ma plimbam pe centru ce sa vad inca un magazin de gogosi m-am saturat credeti-ma voi nu?Acolo vara era o pizeria DOLCE si magazin de haine iarna ce doamne iarta-ma nu au lasat asa si au facut gogosi :)):)) sa facem burta maree.Si am fost si pe BV victoriei si am vazut ce cratere sunt pe strada oribil zici ca suntem in filme sf a venit cutremurul si acum numai ninge numai are nicio scuza.Eu sper sa se faca cat mai repede problema asta.Si deci ramanem fara magazine pe centru dar de papa sunt cate vrem :)):)):)) :D :roll: :cry:


parizian wrote:Parcul Cetatii arata sub orice critica.O banca a fost vandalizata si aruncata sub orice critica pe trotuar si cosurile de gunoi toate rupte si numai mizerie ar trebui sa angajeze mai multi oameni care sa se ocupe de cuaratenia generala a parcurilor.Foarte nemultumit cand am vazut asa ceva m-am suparat teribil



Vacanta Mare erau mici copii pe langa francezu'...
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 27.06.2011 14:38
dar doamne acolo nu am scris romaneste zici ca eram beat mii de scuze.nu imi vine sa cred ca am scris asa prost dpdv gramatical.Dar ati inteles ce am vrut sa zic ca asa nu se mai poate.Aia am vrut sa zic in alea doua mesaje dar se mai intampla. :D :lol:
Sorry!
User avatar
Site Admin
Posts: 1701
Joined: 19.01.2004 12:34
Location: Sibiu, Romania
PostPosted: 27.06.2011 15:37
parizian wrote:Eu sunt numai unu si doresc doar intelegere nu cearta asa ca va rog iertati-ma daca am gresit .imi cer iertare foarte rar fac lucrul acesta.
Eu doresc sa mearga orasul asta.Si daca nu am ajutor numai critic nik.

WRONG ANSWER !

parizian wrote:dar doamne acolo nu am scris romaneste zici ca eram beat mii de scuze.nu imi vine sa cred ca am scris asa prost dpdv gramatical.


Toate mesajele parizianului sunt la fel, si cele scrise de tine cu nick-ul alehandro tot la fel de tampite sunt, nu am avut timp sa fac curatenie, dar o sa merg in concediu, cred ca o sa-mi fac timp atunci :)
Cauta rapid pe site:
telefon brukenthal pt. a gasi rapid nr. de tel. al unei institutii, firme, sau obiective turistice
adresa brukenthal exact ca pt telefon doar ca o sa gasiti adresa
cod postal balcescu pentru a gasi codul postal al unei strazi din sibiu sau medias. Folositi doar numele (sau o parte) fara Str, aleea .. etc
User avatar
Posts: 149
Joined: 19.02.2011 20:28
PostPosted: 27.06.2011 15:45
POTI SA STERGI TOT NU MA MAI INTERESEAZA ADIO ADIO MI-AM FACUT NUMARUL SI AM PLECAT ADIO ADIO MI-A FACUT PLACERE SA COLABORAM!VACANTA PLACUTA
User avatar
Posts: 1741
Joined: 15.04.2007 18:31
Location: Sibiu
PostPosted: 27.06.2011 23:15
am trait sa o aud si pe asta :))) da zine totusi care ii forumul ala minune care iti canta in struna :))
Previous

Return to Asta nu...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests