SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING

Am nevoie de un sfat in leg cu Atlas Telecom

Ce parere aveti despre oferta de internet din Sibiu. Vom avea o retea metropolitana serioasa?

Posts: 279
Joined: 15.05.2007 10:21
PostPosted: 15.05.2007 10:43
Am si eu nevoie de un sfat. Locuiesc in zona de case din cartierul Strand. Acum cateva zile am prins pentru putin timp si foarte slab reteaua AtlasTelecom cu o placa de retea wireless externa. Am fost pe la sediul Atlas si mi-au spus ca exista acoperire in zona in care locuiesc si ca nu ar trebui trebui sa fie probleme cu semnalul. Totusi nu am primit de la ei nici o garantie concreta ca as avea semnal... iar faptul ca semnalul a fost foarte slab ma face sa am indoieli. Probabil ca cu adaptorul lor o sa prind semnalul mai puternic insa nu stiu cat de puternic. Am mai intrebat un prieten care are un wireless local in zona de blocuri Strand, dc prinde ceva si mi-a spus ca nu (mi se pare putin ciudat... el e mai aproape de stalpi decat mine). Acum sunt cam nehotarat ... ce ziceti, merita sa-mi fac abonament la ei?
Last edited by iulian_m on 15.05.2007 10:48, edited 1 time in total.

Posts: 279
Joined: 15.05.2007 10:21
PostPosted: 15.05.2007 10:45
Scuze am grasit rubrica... dar puteti raspunde si aici

Posts: 2048
Joined: 24.10.2006 14:53
PostPosted: 15.05.2007 12:29
Vide:Raspuns rubrica de mai sus, Internet Metropolitan.
Georg Schoenpflug von Gambsenberg

Return to Internet in SIBIU

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron