SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING



Cine candideaza din partea USL si PDL la primariile din judet

Stiri din Sibiu: Politica Adauga un comentariu »

Sibiu: Mariana Brunchea (PDL); Dragos Floarea (USL). Ei vor avea de infruntat un candidat redutabil, care a reusit sa castige Primaria Sibiu la scor de 3 ori pana acum: Klaus Werner Iohannis (FDGR).

Medias: Teodor Neamtu (PDL), Eugen Moraru (USL).

Agnita: Radu Marius Curcean (PDL), Ioan Dragoman (USL).

Avrig: Traian Oprea (PDL), Gheorghe Fraticiu (USL).

Cisnadie: Doru Prica (PDL), Gheorghe Huja (USL).

Copsa Mica: Gabriel Voinea (PDL), Daniel Mihalache (USL).

Dumbraveni: Florin Sancu (PDL), Georgeta Irimie (USL)

Ocna Sibiului: Ioan Corneliu Baltes (PDL), Ioan Baltes (USL).

Miercurea Sibiului: Ioan Troanca (PDL), Adi Schmith (USL).

Saliste: Horatiu Racuciu (PDL), Teodor Dumitru Banciu (USL).

Talmaciu: Ionut Oancea (PDL), Constantin Barbu (USL).

Alma: Cornel Baciu (PDL), Ioan Feier (USL).

Altana: Vasile Brezae (PDL), Ioan Bucsa (USL).

Apoldu de Jos: Ioan Alexandru Buta (PDL), Ioan Nicoara (USL).

Arpasu de Jos: Constantin Aurelian Vacariu (PDL), Mircea Bucur (USL).

Atel: Marinela Pascalau (PDL), Sergiu Moldovan (USL).

Axente Sever: Marius Grecu (PDL), Mircea Bucerzan (USL).

Bazna: Ioan Copalnean (PDL), Lucian Scumpu (USL).

Biertan: Mircea Dragomir (PDL), Maria Florea (USL).

Barghis: Ioan Bahneanu (PDL), Gheorghe Mandreanu (USL).

Blajel: Ioan Roman (PDL), Toader Roman (USL).

Boita: Nicolae Cocos (PDL), Nicolae Mohor (USL)

Brateiu: Elena Marian (PDL), Ioan Surdu (USL).

Bradeni: Ana Latcu (PDL), Aurel Dobre (USL).

Bruiu: Ioan Berghea (PDL), Mircea Cernea (USL).

Chirpar: Chirion Stanulet (PDL), Nicolae Scutea (USL).

Carta: Antonie Calin Prescurea (PDL), Cristin Magheru (USL).

Cartisoara: Dorin Magda (PDL), Vasilica Cartan (USL).

Cristian: Ioan Seuchea (PDL), Ioan Gligor (USL).

Darlos: Liviu Boian (PDL), Ioan Lupu (USL).

Gura Raului: Gheorghe Calin (PDL), Ioan Dutu (USL).

Hoghilag: Vasile Cornel Puica (PDL), Ioan Szombati (USL)

Iacobeni: Costel Langa (PDL), Ioan Cori (USL).

Jina: Vasile Beschiu (PDL), Iancu Beschiu (USL).

Laslea: Gheorghe ┼×erb (PDL), Ioan Onea (USL).

Loamnes: Nicolae Florea (PDL), Maria Greavu (USL)

Ludos: Nicolae Troanca (PDL), Ilie Berghezan (USL).

Marpod: Sebastian Rares Dotcos (PDL), Emil Bratila (USL).

Merghindeal: Vasile Radu (PDL), Aurel Ţerbea (USL).

Micasasa: Iacob Streza (PDL), Sorin Popa (USL).

Mihaileni : - , Ioan Schiau (USL).

Mosna: Eugen Kerekes (PDL), Eugen Roba (USL).

Nocrich: Ioan Visa (PDL), Radu Nechiti (USL).

Orlat: Aurel Gata (PDL), Ioan Giurculet (USL).

Pauca: Nicolae Dancu (PDL), Vasile Gusan (USL)

Poiana Sibiului: Constantin Lazar (PDL), Ilie Dancila (USL).

Poplaca: Ioan Neagu (PDL), Cornel Surdu (USL)

Porumbacu de Jos: Dorel Ioan Martincu (PDL), Ioan Strava (USL)

Racovita: Florina Peciu Florianu (PDL), Simion Olaru (USL)

Rasinari: Emilian Octavian Ciucean (PDL), Bogdan Bucur (USL)

Riu Sadului: Florin Tara (PDL), Petru Bogdan (USL)

Rosia: Augustin Tavala (PDL), Valentin Aldea (USL)

Sadu: Valentin Dumitru Ioan Ivan (PDL), Dumitru Hanea (USL)

Slimnic: Ioan ┼×urean (PDL), Virgil ┼×orostinean (USL)

┼×eica Mare: Nicolae ┼×usa (PDL), Marcel Anglita (USL)

┼×eica Mica: Mircea Visa (PDL), Emil Urian (USL)

┼×elimbar: Cornel Oana (PDL), Florin Mihet (USL)

┼×ura Mare: Ioan Opris (PDL), Nicolae Avram (USL)

┼×ura Mica: Mircea Dorel Marcu (PDL), Cornel Joarza (USL)

Tilisca: Dumitru Greavu (PDL), Dumitru Raceu (USL)

Tarnava: Nicolae Gaban (PDL), Norbert Pleinert (USL)

Turnu Rosu: Marcel Ţaranu (PDL), Stelian Istrate (USL)

Valea Viilor: Dan Bacila (PDL), Ilie Pinte (USL)

Vurpar: Maria Olariu (PDL), Mihail Lienerth (USL)
cisnadie primaria sibiu sadu orlat rasinari medias copsa mica cristian avrig ocna sibiului dumbraveni chirpar brateiu rosia mosna bazna laslea blajel agnita marpod vurpar poplaca saliste biertan loamnes talmaciu racovita turnu rosu valea viilor axente sever miercurea sibiului tilisca slimnic boita jina iacobeni alma bruiu altana hoghilag merghindeal pauca boian mihaileni ludos porumbacu de jos apoldu de jos nocrich bradeni micasasa arpasu de jos riu sadului poiana sibiului darlos gura raului sibiul porumbacu valea fdgr valentin aldea moldova ioan seuchea bogdan bucur teodor neamtu carta poiana pdl miercurea tarnava mircea bucur cartisoara gheorghe huja virgil bac aurel gata ocna sibiu elena marian constantin barbu nicolae avram emil ioan dutu olari marius grecu ioan gligor ioan opris ioan baltes mag brat placa horatiu racuciu ioan troanca daniel m


Masini de cusut



Ai ceva de comentat ?

Da o nota acestei stiri ( mai mare, mai buna ) :

1

2

3

4

5




Alte stiri adaugate vineri, 04 mai 2012






Poza Zilei Sibiu - Festivalul Medieval Sibiu 2019

Festivalul Medieval Sibiu 2019
~ 23 ianuarie 2020 ~
2003  2004  2005  2006  2007  2008   2009  2010  2011  2012  2013  2014

Tur Virtual in Sibiu
Tur Virtual in Sibiu
( actualizat in 18 05 2010 08:39 )
Poze din Sibiu
Poze din Sibiu
( actualizat in 26 august 2019 )
Loading
Atractii turistice
Atractii turistice
( actualizat in 26 11 2012 09:17 )
Sibiu Video
( actualizat in 27 08 2019 08:17 )
Autostrada A1 / AERIAL VIDEO / Lotul 1 (km 0 - 24) Autostrada A1 / AERIAL / Lotul 4 - Viaduct SacelAutostrada A1 / Lotul 4 / Saliste - Sibiu / ON-ROADInaugurarea podurilor din Cartierul TineretuluiSibiu Rally Show 2013 Aerial VideoTargul de Craciun Sibiu 2013 / Aerial video by Ovidiu Sopa Muzeul in aer liber din Dumbrava Sibiului / Muzeul Astra / PREVIEWPiata Unirii din Sibiu - noaptea (Aerial video) Sibiu by night (preview) / Aerial Video
Evenimente in Sibiu
Evenimente in Sibiu
( actualizat in 02 iulie 2019 )
Loading
 

Like Us on Facebook Follow Us on Twitter