SIBIU HOME  |   CONTACT  |   SERVICII  |   WEB DESIGN  |   WEB HOSTING  |   DIGITAL PHOTOGRAPHY  |   SEO (SEARCH ENGINE OPTIMIZATION)  |   INTERNET CONSULTING



Sibienii voteaza in 106 sectii de votare

Stiri din Sibiu: Administratie Adauga un comentariu »

Mai sunt patru zile pana la data de 10 iunie, zi in care sibienii, alaturi de ceilalti locuitori ai judetului Sibiu ii vor alege pe cei care, in urmatorii patru ani, vor conduce destinele comunitatilor in care traiesc.

Indiferent ce va vota fiecare alegator care va ajunge la urne, la final, in urma unui prim tur, singurul la aceste alegeri, va iesi castigator candidatul cu cele mai multe voturi primite pentru functiile de primari, pentru consilieri locali, pentru presedintele Consiliului Judetean si pentru consilierii judeteni.

Fiecare vot, indiferent catre cine va merge, este important, pentru ca o prezenta masiva la vot va face ca rezultatul sa reflecte ceea ce isi doreste majoritatea unei comunitati.

in toate localitatile judetului, alegatorii vor primi patru buletine de vot: unul pentru primar, al doilea pentru Consiliul Local, al treilea pentru presedintele Consiliului Judetean si al patrulea pentru consilieri judeteni.

Pentru a sti unde anume veti merge duminica sa va alegeti primarul, Consiliul Local, presedintele si componenta Consiliului Judetean, Tribuna publica lista tuturor sectiilor de votare din Municipiul Sibiu si Paltinis, cu strazile si numerele arondate.




SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 cu structura Gr[dinita cu program normal nr. 20" Piata Iancu de Hunedoara(fosta Piata 8 Martie) nr. 3-5

STR: Ghe.

Asachi # Cucului # Zavoi # Stavilarului # G.Toparceanu # Trandafirilor # Iazul Morii # Ghiocelului # P-ta Iancu de Hunedoara # Scurta # Rozmarinului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 cu structura Gr[dinita cu program normal nr. 20" Piata Iancu de Hunedoara(fosta Piata 8 Martie) nr. 3-5

STR: D.D.Rosca (fosta 24 septembrie) # Aviatiei # Cooperatorilor# Livezii # Cimitirului # Semanatoarelor # St.

Oct.

Iosif # Ovazului # Orzului # Graului # Pomicultorilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Str. E.A.Bielz (fosta CAP Zorile) nr. 60

STR: Aleea Pajistei # Calea Turnisorului nr. 36A-158 cu sot si nr. 59A-163 fara sot # Agricultorilor # Seceratoarelor # Dreptatii # Florian Rieger # Salzburg # Turda # Europa Unita # Barcelona # Lyon # Milano # Munchen # Frigoriferului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Str. E.A.Bielz (fosta CAP Zorile) nr. 60

STR: E.A.Bieltz # Aleea Iasomiei # Ogorului # Neppendorf # Verzariei # Lucernei # I.Agarbiceanu # Frunzei


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Str. E.A.Bielz (fosta CAP Zorile) nr. 60

STR: Trifoiului # Soseaua Alba Iulia bl.

45 si bl.

52 B( ANL) # ~os.

Alba Iulia nr. 44-112 cu sot si nr. 49-103 fara sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 13 cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 12" Piata Cluj nr. 1-3

STR: Kiev # M.Kogalniceanu # Odessa # P-ta Cluj # Patriotilor # Praga # Progresului # Reconstructiei # T.Vladimirescu # Timisoara # Calea Turnisorului nr. 1-59 fara sot si nr. 2-36 cu sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 13 cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 12" Piata Cluj nr. 1-3

STR: Carpatilor # Cimpului # I.L.Caragiale # G-ral Balan # Democratiei # infratirii # Honterus # Narciselor # Margaretelor # Paltinis # I.P.Reteganu # Sperantei


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 13 cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 12" Piata Cluj nr. 1-3

STR: Arad # Castorului # Deva # T.Demetrescu # Magheranului # Paris


SECTIA 101 - Grup Scolar C-tii si Arhitectura Carol I Sibiu, Pedagogilor nr. 7

STR: Autogarii # Caramidariei # Distributiei # Garoafei # Gradinarilor # Hameiului # Lalelelor # Lemnelor # Metalurgistilor # Pedagogilor # Tractorului # Granitului # Varului # Calea Surii Mici # Mozaicului # Raului nr. 1-35 # Cuarului # Coralului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 13 Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr. 74

STR: Crizantemelor # S.Barnutiu # Eschile # Florilor # Lacramioarelor # Laptariei #Pandurilor # Tiglarilor 1-73 fara sot si 2-64 cu sot # Viorelelor


 SECTIA 11 - Scoala cu clasele I-VIII nr.13 Str.Lunga (fosta 11 Iunie) nr. 74

 STR: Viile Sibiului # Str.Lunga nr. 1-36 


SECTIA 12 - Scoala cu clasele I-VIII nr.13 Str.Lunga (fosta 11 Iunie) nr. 74

STR: Lunga nr. 37-120 # Aleea Craitelor # Aleea Tg.

Cailor # Str. Popa Sapca


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 23 C.V Tiglari

STR: Constructorilor # Doinei # Dulgherilor # Fagului # Faiantei # Lutului # Maierilor # Mesteacanului # Orhideelor # Record # Ulmului # Zidarilor # Cuptorului # Berlin # Aleea Botticelli # Deventer # Aleea El Greco # Klagenfurt # Landshut # Aleea Leonardo da Vinci # Londra # Luxembourg # Lisabona # Madrid # Marburg # Aleea Michelangelo # Aleea Monet # Oslo # Aleea Picasso # Aleea Rafael # Aleea Rembrand # Roma # Aleea Rubens # Aleea Tizian # Aleea Tonitza # Viena # Zugravilor # Bratislava # Tomis


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 23 C.V Tiglari

STR: Lacul lui Binder # cartier.Tiglari bl. A5, C1, C2, G1,G2 # str.Tiglarilor nr. 84-128


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 23 C.V Tiglari

STR: Tiglarilor nr. 66-80 cu sot si 75 - 83 A fara sot # cartier Tiglari bl. B1-B6, B8


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic "Independenta "" Strada Gladiolelor nr. 2

STR: Raului Nr. 36 (fostele bl.

1 si 2 ) # Tg.

Cailor nr. 4-105 # Gladiolelor


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic de Ind. Alimentara Terezianum Sibiu Str. Postavarilor nr. 18

STR: Aleea Petuniei # Intrarea C.I.Nottara # C.I.Nottara


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic de Ind. Alimentara Terezianum Sibiu Str. Postavarilor nr. 18

STR: Cameliei # Daliei # Aleea Postavarilor # str. Postavarilor # Aleea Rusciorului # Rusciorului nr. 1-9 # Tg.

Cailor nr. 1-3


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 18 Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr. 65

STR: Rusciorului nr. 10-131 # Ghe.Sincai # Petru Maior # Av.

Ghe.

Banciulescu # Cpt.

Grigore Ignat # Sublc.

Valter Maracineanu # Cpt.

Victor Anineanu # Col.

Al.

Pastea #Col.

Florin Radulescu # Col.

Nic.

Dabija # Comandor Teodor Dobre # G-ral Alex.

Cernat # G-ral Carol Davila # G-ral Ghe.

Anghelescu # G-ral Ghe.

Mardarescu # G-ral Ghe.

Mihail # G-ral Maior Bastan # G-ral I.C.Bratianu # G-ral Ilie Steflea # G-ral Iosif Iacobici # G-ral M.Nic.

Arsenescu # G-ral maior Virgil Rusu # G-ral M.Cerchez # G-ral Nic.

Ionita Dascalescu # G-ral Nic.Sova # G-ral V.Atanasiu # Lt.col.

D-tru Damaceanu # Maior C-tin Ene # Maior G.Sontu # Maresal Alex.

Averescu # Maresal C-tin Prezan # Sg.

V.Bajenaru # Soldat pl.

Eftimie Croitoru # Slt.

Vasile Dinca


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 18 Str. Lunga (fosta 11 Iunie) nr. 65

STR: Dr.

D-tru Bagdazar # Berzelor # Bujorului # Caprioarelor # Cerbului # Drumul Ocnei # Calea Surii Mari # D-na Elena Cuza # Fragilor # Gutuilor # Marului # Nucului # Parului # Prunelor # Visinilor # Strugurilor # Salciilor # Gazelei # Capriorilor # Oborul de Vite # Ec.

Teodoroiu # Macului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 20 cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 11" Strada Gorunului nr. 2

STR: Alunului # Bradului # Carpenului # Cedonia # Drum Nou # Flacara # Macazului # Macesului # Muncitorilor # Vasile Pirvan (fosta Steagu Rosu) # Podului # Rachitei # Rovine # Salcimilor # Smirdan # Stejarului # Vaii # Viilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 20 cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 11" Strada Gorunului nr. 2

STR: Anul 1848 # Ceaikovschi # Frasinului (fosta Rahovei) # Gorunului (fosta M.Viteazu) # Luncii# Malinului # Mr.

Nia Octavian (fosta 30 Decembrie) # Oltetului # Pinului # Sergiu Celibidache # Tineretului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 20 Str. Macaralei nr. 1

STR: Arcului # Anul 1907 # Dr.

Corneliu Diaconovici # Frezorilor # Lebedei # Libertatii # Luceafarului # Spatarul N.Milescu # Primaverii # Solidaritatii # Toamnei # Ecaterina Varga # Topitorilor # Laminorului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 20 Str. Macaralei nr. 1

STR: Cezar Bolliac # Ciocanului # Dinamului # Al.

Einstein # Anatole France # Calea Gusteritei # Lazaret # Lacatusilor # Macaralei # W.A.Mozart # Nicovalei # Rulmentului # Alecu Russo # Strungului # Turgheniev # Emile Zola


SECTIA 101 - Grup Scolar Henri Coanda" Strada Henri Coanda (fosta Sevastopol) nr. 51

STR: Henri Coanda (fosta Sevastopol) # Dorobantilor # Preda Buzescu # Lacului


SECTIA 101 - Grup Scolar Henri Coanda" Strada Henri Coanda (fosta Sevastopol) nr. 51

STR: Balantei # Forjorilor # Masinistilor # Plevnei # Principatele Unite


SECTIA 101 - Grup Scolar Henri Coanda" Strada Henri Coanda (fosta Sevastopol) nr. 51

STR: Otelarilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 8, Str. Lupeni nr. 50

STR: Abrud (fosta Eroii Muncii) # Armoniei # Ciocirliei # Crinilor # Crisului # Henrich Heine # Lupeni # Fundatura Lupeni # Muresului #Petru Poni (fosta Drapelul Rosu) # Porumbeilor # Rindunelelor # Tohan


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 8, Str. Lupeni nr. 50

STR: Resita (inclusiv blocurile ANL) # Vinatorilor # Vulcan # Zorilor # Muncii # Teilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 8, Str. Lupeni nr. 50

STR: Sandu Aldea # Anina # Ion Popovici Banateanu # Calan # Cugir # Decebal # Ghe.

Doja # Moara de Scoarta # Moreni # Oltului # Petrila # Octavian Smighelschi # Teliuc # Traian (fosta Meyer Rudolf) # Viitorului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 8" Strada Lupeni 50

STR: Albinelor # J.S.Bach # Baicoi # Egalitatii # Garii # Ana Ipatescu # Lamark # Treboniu Laurean # Iuliu Maniu (fosta Vasile Roaita) # Ovidiu # Prometeu # Serpuita


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 17 Str. Liviu Rebreanu (fosta Reforma Agrara) nr. 7-9

STR: Brutarilor # 9 Mai # Olarilor # Liviu Rebreanu (fosta Reforma Agrara)


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 37 str Nicolae Teclu nr. 41

STR: Abatorului # Ampere # P-ta 1 Decembrie 1918 # Tg.

Finului # C-tin Hurmuzache # Ilie Pintilie # Pielarilor # Pietrarilor # Rotarilor # Sapunarilor# Regele Ferdinand # Nicolae Teclu


SECTIA 101 - Palatul Copiilor Str. Constitutiei nr. 2-4

STR: Barbierilor # Blanarilor # Constitutiei # Fabricii # Funarilor # Hermann Oberth (fosta Sindicatele Unite) # Manejului # Noua


SECTIA 101 - Palatul Copiilor Str. Constitutiei nr. 2-4

STR: Pescarilor # Parcul Tineretului # B-dul Corneliu Coposu (fost B-dul Spitalelor) # Simion Mehedinti ( fosta Turnatoriei) # Uzinei # Aleea Tesatorilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Str. Avram Iancu nr. 13

STR: Argintarilor # Arhivelor # P-ta Aurarilor # Felinarului # Movilei # G-ral Ghe.

Magheru # Pasajul Scolii # Sofocle # Tirgului


SECTIA 37 - Colegiul National Ghe.

Lazar Sibiu Str. Ghe.

Lazar nr. 1

STR: Cetatii # Filarmonicii # Papiu Ilarian # Ghe.

Lazar # Pompeiu Onofreiu (fosta Maternitatii) # T.Popovici # P-ta Schiller # Selarilor # Tipografilor


SECTIA 101 - Fostul Club al Sindicatelor Str. Avram Iancu nr. 10

STR: Azilului # S.Brukenthal (fosta Octombrie Rosu) # Piata Huet (fosta P-ta Grivitei) # Avram Iancu # P-ta Mare (fosta P-ta Republicii) # Piata Mica (fosta 6 Martie ) # Pasajul Scarilor


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic Independenta Sibiu Str. Ocnei nr. 31

STR: Cibinului # P-ta Cibin # Faurului # Rimski Korsakov # Ocnei (fosta Karl Marx) # Plopilor # Pulber[riei # Valea Mare # V.Tordosan # Vopsitorilor # Zidului


SECTIA 101 - Liceul de Arta Sibiu Str. Al. Odobescu nr. 2

STR: Cojocarilor # Croitorilor # Dirstelor # Dogarilor # Masarilor # Morilor # Aleea Filozofilor # Al.

Odobescu # Tg.

Pestelui # Pinzarilor # Tg.

Vinului # Turnului


SECTIA 101 - Colegiul National Oct.

Goga Sibiu Str. Mitropoliei (fosta 1 Mai) nr. 34

STR: Nicolae Balcescu # Telefoanelor # Tribunei # P-ta Unirii # Centumvirilor


SECTIA 101 - Colegiul National O. Goga cu structura Scoala cu clasele I-VIII nr. 15" Strada Bastionului (fosta Al. Sahia) nr. 7

STR: Ghe.

Baritiu # Bastionului # Dealului # Ioan Lupas # Mitropoliei # Postei # Andrei Saguna (fosta Lenin) # Alex.

Xenopol # P-ta Armelor # Mos Ion Roata # Konrad Haas


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regina Maria (fosta nr. 5) Str. Zaharia Boiu nr. 1

STR: Zaharia Boiu # Justitiei # Lomonosov # Rennes (fosta Jiului) # Scoala de inot # av.

Ilie Macelaru (fosta Timisului) # Nicolae Olahus # Somesului # Dr.Stefan Stanca


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regina Maria (fosta nr. 5) Str. Zaharia Boiu nr. 1

STR: Calea Dumbravii nr. 1-41 fara sot si nr. 2-40 cu sot, blocurile 16-21 , 23,25,26


SECTIA 101 - Colegiul Agricol D.P.Barcianu Sibiu Str. Banatului nr. 2

STR: Banatului # G.Cosbuc # Crisanei # Al.

Donici # Th.

Neculuta # Dr.

Ion Ratiu # Pasajul Spitalului # Transilvaniei (fosta Voltaire si Braniste Vasile) # B-dul Victoriei nr. 1-31 fara sot si nr. 2-48 cu sot


(continuare din pag. 5)

SECTIA 101 - Casa Corpului Didactic Str. Turismului nr. 15

Sos.

Alba Iulia nr. 1-47 fara sot si nr. 2-42 cu sot # Alpinismului # Baii # Charles Darwin # Dobrogei # 16 Februarie # Fintinii # Fuiorului # Girlei # Linii # Fundatura Linii # Onisifor Ghibu (fosta Makarenko) # Malului # Moldovei # Ion Neculce # Turismului # Iosif Velceanu # Pasajul Petöfi Sandor


SECTIA 101 - Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Str. Bihorului nr. 3

STR: Bihorului # Poet Vasile Cirlova # Tudor Arghezi


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Str. Hategului nr. 8

STR: Olteniei # Salajului # Doljului # Oasului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Str. Hategului nr. 8

STR: Gorjului # Maramuresului # Bucovinei


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Str. Hategului nr. 8

STR: Hategului # Birsei # Vrancei


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Str. Hategului nr. 8

STR: Strandului # Prof.

Aurel Popa # Dimitrie Cantemir # Intrarea D. Cantemir


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 22" Calea Poplacii nr. 11

STR: Ion Albabei # Nic.

Beldiceanu # Cristian # Aron Cotrus # Cisnadioara # Prof.

Aurel Decei # Ion Codru Draguseanu # G-ral Dragalina # Gales # Martin Hochmeister # Corneliu Irimie # Jina # Luarea Bastiliei # Prof.

Dr.

I.Moga # Munteniei # Ghe.Soima (fosta Maxim Gorki) # B-dul Victoriei nr. 33-55 fara sot si nr. 50-72 cu sot # Presaca # Colinei


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 22" Calea Poplacii nr. 11

STR: Aciliu # Alamor # Fundatura Brazilor (inclusiv bl.

ANL) # N.Copernic # G-ral Eremia Grigorescu # Ion Paun Pincio # Calea Poplacii


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 22" Calea Poplacii nr. 11

STR: G-ral D.Praporgescu # Saliste # Pasajul Talmaciu # Tilisca (inclusiv bl.

ANL) # P-ta Talmaciu # Pictor Th.

Aman # Amnas # Bobilna # Cindrelului # Pictor N.Grigorescu # Stefan Luchian # Orlat # Rozdesti # P-ta Sadu # Ion Sion # Topircea # Penes Curcanul # Brazilor # Litovoiu Voda # Talmacel # Sacel


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 22" Calea Poplacii nr. 11

STR: Teodor Mihaly # Poiana


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 25 Str. Sibiel nr. 6

STR: Ludos # Agirbiciu # Preot Bacca # Timotei Cipariu # Badea Cirtan


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 25 Str. Sibiel nr. 6

STR: Aleea Sibiel # Sibiel# Crint


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 25 Str. Sibiel nr. 6

STR: Valea Aurie # Prejbei # Iazului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 25 Str. Sibiel nr. 6

STR: Islazului # Aleea Fintinele # Fintinele # Dobirca # Poiana Sibiului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII I.L.Caragiale (fosta nr. 16) Str. Vasile Alecsandri nr. 10

STR: Vasile Alecsandri # Argesului # Avrig # V.Papilian (fosta Bahluiului) # Ion Catina # Aleea Calaretilor # Panait Cerna # Closca # P-ta Crisan # Ghe.

Dima # Nic.

Filimon # Dinicu Golescu # W.I.Goethe # Horia # Costache Negri # Ciprian Porumbescu # P-ta Prahovei # Aron Pumnul # Ioan Slavici # Grigore Ureche # Al.

Vlahuta # G-ral Mosoiu # Privighetorii

SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII I.L.Caragiale (fosta nr. 16) Str. Vasile Alecsandri nr. 10

STR: G.Bacovia # Calea Cisnadiei nr. 2-86 cu sot # Calea Dumbravii nr. 42-142 cu sot si nr. 43-137 fara sot # Padurea Dumbrava # Prof.

V.Lazar # Putnei


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII I.L.Caragiale (fosta nr. 16) " Strada V. Alecsandri nr. 10

STR: G.Alexandrescu # D.Anghel # Dr.

Barcianu # Ilarie Chendi # N.D.Cocea # Miron Costin # Aleea M.Eminescu # Oct.

Goga (fosta 13 aprilie) # Lamiitei # Titu Maiorescu # Matei Millo # Anton Pann # Anghel Saligny # M.Sebastian # Marius Sturza # Aurel Vlaicu


SECTIA 101 - Facultatea de Inginerie Str. Emil Cioran nr. 4

STR: G-ral V.Milea (fosta Gh.

Gh.

Dej) blocurile 1-13, 9A-13A, 26,27 # Emil Cioran (fosta Revolutiei) # Calea Dumbravii bl. 18, bl.

18A


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit Fratii Grimm (fosta nr. 40) Str. Oituz nr. 27

STR: Calugareni # Al.

I.Cuza # Miraslau


SECTIA 101 - Colegiu Economic George Baritiu (fost.

Liceul Economic) Str. Oituz nr. 31

STR: Cernei # Dorului # Eroilor # G-ral V.Milea (fosta Gh.

Gh.

Dej) nr. 14-78 cu sot si blocurile B1, B2, P1 # Andrei Muresanu # Marasti # Marasesti # Oituz # Porumbacului # P-ta Aurel Vlaicu # Calea Dumbravii bl.

19, 19A, 19B,19C


SECTIA 101 - Colegiu Economic George Baritiu (fost.

Liceul Economic) Str. Oituz nr. 31

STR: Aleea Buia (fosta Aleea Huet) # Goraslau # Aleea Turnu Rosu # B-dul M.Viteazu nr. 1-5A


SECTIA 101 - Club Sportiv Scolar Sibiu Str. Independentei nr. 1

STR: Lucian Blaga (fosta L.Paneth) # Izvorului # Gimnasticii # Fratii Grachi # Independentei # Costache Negruzzi # Revolutiei (fosta Armata Rosie) # Radu Stanca # Berariei # Spartacus # Virtopu # Constantin Noica (fosta Moscovei) inclusiv blocurile # Dobrun


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 4 Str. Spartacus nr. 4-6

STR: Bilea # Ion Creanga # Diaconu Coressi # Depoului # G.Enescu (fosta Tatar Bunar) # Galileo Galilei # Ghetariei # Lector # Lirei # Podragu # Axente Sever # Socului # Triajului # Budislavu # Nic.

Titulescu (fosta Scinteia) # Hegel


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 4 Str. Spartacus nr. 4-6

STR: Bucegi # Carbunelui # Caltun # Ion Budai Deleanu (fosta Gladkov) # Fochistilor # Giuseppe Garibaldi # Victor Hugo # Serbota # Ghe.Titeica # Urlea


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 4 Str. Spartacus nr. 4-6

STR: Liliacului # Samuel Micu Klein # Moldoveanu # Eftimie Murgu # Negoi # Paltinul # Prof.

Span Petru # Pantei # Pacii # Surul # G.Mihail Zamfirescu # Stefan cel Mare nr. 1-100 cu sot si fara sot


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 14 Str. Iezer nr. 2

STR: Bungardului # Ceferistilor # Dragos Voda # Locomotivei # Magura # Stefan cel Mare nr. 101-185 cu si fara sot (cu exceptia nr. 134,136 si 147) # James Watt ) # Vasile Aaron nr. 29-72 cu si fara sot #


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic Energetic" Strada Electricienilor nr. 1

STR: Vasile Aaron nr. 1-28 cu si fara sot


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic Energetic" Strada Electricienilor nr. 1

STR: Oasa # Steflesti


SECTIA 101 - Colegiul Tehnic Energetic" Strada Electricienilor nr. 1

STR: Aleea Valea Frumoasei # Valea Sapunului # Electricienilor # Soimului


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Cantonului # Caprelor # Rampei # Rampa Stefan cel Mare # Stefan cel Mare nr. 134,136 (toate blocurile), 147, bl. 4,5,6 si 7


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Stefan cel Mare nr. 147 bl.

8-20 si bl. A-H


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Iezer


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Semaforului nr. 18-24 cu sot si nr. 17-25 fara sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Semaforului nr. 26-36 cu sot si nr. 27-35 fara sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Sureanu # Muncel


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Regele Ferdinand" Strada Sureanu nr. 1

STR: Stefan cel Mare nr. 147 bl.

1-3 # Negoveanu nr. 1-5


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 29 Str. Negoveanu nr. 9

STR: Negoveanu nr. 6-34


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Radu Selejan (fosta nr. 17) Str. Electricienilor nr. 6

STR: Semaforului nr. 1-15 fara sot nr. 2-16 cu sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Radu Selejan (fosta nr. 17) Str. Electricienilor nr. 6

STR: Oncesti


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 33 Str. Artileristilor nr. 4 (fosta Preda Buzescu)

STR: Aleea Artileristilor # Aleea Genistilor # Aleea Rosiorilor (fosta Buzescu Stroe) # Aleea Selimbarului


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 33 Str. Artileristilor nr. 4 (fosta Preda Buzescu)

STR: Rahova nr. 1-23 fara sot si nr. 2-24 cu sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 21 Str. Luptei nr. 27

Aleea Calarasilor # Aleea Infanteristilor


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 21 Str. Luptei nr. 27

STR: Luptei # B-dul Vasile Milea (fost.

B-dul.

Ghe.

G.Dej) nr. 80-88 cu sot, si nr. 5-45 fara sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII nr. 21 Str. Luptei nr. 27

STR: Rahova nr. 25-39 fara sot si 26-40 cu sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Iorga" Strada N. Iorga nr. 56

B-dul Mihai Viteazu nr. 19-31 fara sot


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Iorga" Strada N. Iorga nr. 56

B-dul Mihai Viteazu nr. 14-20 cu sot si bl. 17


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Iorga" Strada N. Iorga nr. 56

Calea Cisnadiei nr. 1-21 fara sot # Nicolae Iorga (fosta Kolarov) nr. 51-56


SECTIA 101 - Scoala cu clasele I-VIII Nicolae Iorga" Strada N. Iorga nr. 56

STR: Nicolae Iorga nr. 1-49 si nr. 2-48 # Valea Hotarului # Plugarilor # P-ta Rahova


SECTIA 101 - Liceul Teoretic C. Noica" Strada Ostirii nr. 5

Aleea Taberei # Nicolae Iorga nr. 57-70


SECTIA 101 - Liceul Teoretic C. Noica" Strada Ostirii nr. 5

STR: Ostirii (fosta Radu Serban) # Aleea Fratii Buzesti nr. 1


SECTIA 101 - Liceul Teoretic C. Noica" Strada Ostirii nr. 5

STR: Rahova nr. 41-107 fara sot si nr. 42-72 cu sot


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 38 Aleea Haiducului nr. 3

STR: Aleea Haiducului # Hipodromului nr. 1- 33 cu sot si fara sot


SECTIA 101 - Colegiul National Pedagogic "Andrei Saguna "" Aleea Turnu Rosu nr. 2

Aleea Biruintei # Aleea Fratii Buzesti nr. 2, 3


SECTIA 101 - Colegiul National Pedagogic "Andrei Saguna "" Aleea Turnu Rosu nr. 2

B-dul Mihai Viteazu nr. 7-15


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 42 Str. N.Iorga (fosta Kolarov) nr. 62

Aleea Fratii Buzesti nr. 4-16


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 43 Aleea Streiu nr. 8

Aleea Sevis # Aleea Streiu


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 43 Aleea Streiu nr. 8

STR: Ariesului # Aleea Steaza


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 5 Str. Siretului nr. 6

Calea Cisnadiei nr. 23-85 fara sot # Intrarea Ariesului


SECTIA 101 - Gradinita cu program prelungit nr. 5 Str. Siretului nr. 6

Calea Dumbravii nr. 137A-155 fara sot # Calea Dumbravii nr. 158 # Siretului nr. 1-11 cu si fara sot # Drumul Cisnadioarei


SECTIA 101 - Spatiul Administrativ SC Tursib SA Calea Dumbravii nr. 135

STR: Siretului nr. 12-30 cu si fara sot # Intrarea Siretului


SECTIA 101 - Paltinis str.

C.Noica bl.

1 ap.

2

STR: Caprioarelor # Cindrel # C.Noica # Drumul Hotilor # Molidului # Oncesti # Trecatoarea Cerbilor # Virful Batrina
cisnadie brukenthal piata mica landshut sadu turism cisnadioara orlat paltinis cirta cristian avrig pasajul scarilor saliste talmaciu turnu rosu axente sever padurea dumbrava parcul tineretului sibiel tilisca jina lazaret marburg smig alma bungard movile alamor paltin buia ludos presaca poiana sibiului municipiul sibiu emil cioran timotei cipariu calea poplacii gales martin hochmeister hunedoara amnas cluj constantin noica george baritiu george bari hermann oberth ioan slavici vasile aaron anl cindrel ghiocelul luxembourg alba iulia facultatea de inginerie mihai viteazu calea dumbravii piata huet calea turnisorului sibiul porumbacu valea cibin europa berlin record regele ferdinand tursib b-dul vasile milea octavian smighelschi arad strada gladiolelor viena colegiul national lucian blaga liceul de arta b-dul mihai viteazu b-dul corneliu coposu turda timisoara praga resita sacel hipodrom calarasi arhitectura consiliului judetean salaj carpati sport poiana paris sportiv stiri revolutie turnisor posta muncel nicolae iorga terezian dumbrava aciliu independenta sibiu nicolae balcescu cazul consilieri locali aleea calaretilor ingineri viile sibiului virgil consiliul local calea cisnadiei bac barcelona rahovei crint cimitir consilieri judeteni porumbei olarilor valea aurie arme gusteritei liceul teoretic liceul de arta sibiu colegiul agricol liviu rebreanu 1 decembrie cca granit berarie lupeni emil mira paun valea sapunului calea gusteritei piata cluj ski constructi gradinita pompe terezianum rozdesti trandafiri lemne aurel decei caragiale soseaua alba iulia milano jiu caramida olari cedonia bieltz sibienii mag aliment sapun goethe klagenfurt brat placi dulgher zidar macarale bach liceul teoretic onisifor ghibu madr talmacel hoti str. vasile


Masini de cusut



Ai ceva de comentat ?

Da o nota acestei stiri ( mai mare, mai buna ) :

1

2

3

4

5




Alte stiri adaugate miercuri, 06 iunie 2012






Poza Zilei Sibiu - Festivalul Medieval Sibiu 2019

Festivalul Medieval Sibiu 2019
~ 14 octombrie 2019 ~
2003  2004  2005  2006  2007  2008   2009  2010  2011  2012  2013  2014

Tur Virtual in Sibiu
Tur Virtual in Sibiu
( actualizat in 18 05 2010 08:39 )
Poze din Sibiu
Poze din Sibiu
( actualizat in 26 august 2019 )
Loading
Atractii turistice
Atractii turistice
( actualizat in 26 11 2012 09:17 )
Sibiu Video
( actualizat in 27 08 2019 08:17 )
Autostrada A1 / AERIAL VIDEO / Lotul 1 (km 0 - 24) Autostrada A1 / AERIAL / Lotul 4 - Viaduct SacelAutostrada A1 / Lotul 4 / Saliste - Sibiu / ON-ROADInaugurarea podurilor din Cartierul TineretuluiSibiu Rally Show 2013 Aerial VideoTargul de Craciun Sibiu 2013 / Aerial video by Ovidiu Sopa Muzeul in aer liber din Dumbrava Sibiului / Muzeul Astra / PREVIEWPiata Unirii din Sibiu - noaptea (Aerial video) Sibiu by night (preview) / Aerial Video
Evenimente in Sibiu
Evenimente in Sibiu
( actualizat in 02 iulie 2019 )
Loading
 

Like Us on Facebook Follow Us on Twitter